Auriga Cernor XO Cream

Auriga Cerno XO Göz Çevresi Bakım Kremi

Auriga Cernor XO Göz Çevresi Kremi

Dark Circles Under The Eyes – Anti Cernes – Tegen Donkere Kringen

Belçika’da üretilen ve göz altı morluklarına karşı en etkili ürünlerden biri olarak gösterilen Auriga Cernor XO Cream içeriğindeki Oxide Vitamin K sayesinde göz çevresindeki kan dolaşımını hızlandırarak yüzünüze aydınlık ve tazelik katıyor.  K vitaminin etkinliğini arttırmak için Nano teknoloji ürünü Nanozomlar kullanılmış. Bu sayede K vitamini cildi rahatça aşarak etkisini göstermek üzere derinlere inebiliyor.  Göz çevresindeki ince kırışıklıklara da çözüm üreten bu ürün 55 TL etiket fiyatına sahip.

Hemen Satın al

Hemen Satın al

Auriga Cernor Göz Çevresi Kremi Kullanım şekli :

Makyaj temizliği ve günlük cilt temizliği yapıldıktan sonra temiz göz çevresine ve göz altındaki  koyu halkalara sabah ve akşam uygulanmalıdır.  Bunu yaparken göz altına fazlaca baskı uygulamamaya dikkat edin. Çünkü çok hassas olan bu bölgeye fazlaca baskı uygulamak doğru olmaz.  Bunun yanı sıra uygulamalardan sonra bir müddet doğrudan güneş ışığına maruz kalmaktan kaçınınız. Göz ve cilt sağlığınız için uygun boyutta bir güneş gözlüğü kullanmanız çok yerinde bir davranışt olur.

İthalatçı Fimra : Teka Teknik Cihazlar Tic. ve San. A.ş. Altan erbulak Sokak Mecidiyeköy İstanbul

Üretici : Auriga İnternational / Waterloo Belçika

Online eczane satış  : http://www.dermomarket.com/Auriga-Cernor-XO-Cream-10ml,PR-11414.html

Auriga Cernor Krem

Auriga Cernor Krem

Auriga Cernor XO Göz çevresi kreminin hacmi 10 ml’dir.

Uygulamadan sonra kısa süreliğine bir kızarıklık meydana gelebilir. Bu kan dolaşımının hızlanmasına bağlı normal bir durumdur.  Bir kaç gün içerisinde kendiliğinden kaybolacak bir durumdur. Ancak allerjik bünyeli kimselerde ürün içeriğindeki herhangi bir maddeye karşı aşırı hassasiyet oluşursa çok nadir de olsa ürün kullanımını bırakmak gerekebilir.

Auriga Cernor XO Göz altı morlukları için göz kremini dermomarket.com sitemizden satın alabilirsiniz. Dermomarket.com bir çok ünlü dermokozmetik markanın  online eczane satış noktasıdır.

 

Share

Sevebilirsin...

8 Yanıt

 1. nevin diyor ki:

  şuana kadar hiç kullanmadım fakat anlatım tarzınız yani kremin özelliklerini kullanım şeklini nasıl uygulanacağını nasıl etkiler vereceğini çok iyi anlatmışsınız inş birgün alıp denemeyi düşünüyorum çok ihtiyacım var.

 2. ASLI ÖZ diyor ki:

  harika bir ürün kullanmak isterim

 3. FERİDE İSMAİLOĞLU diyor ki:

  ürünü o kadar merak ettim ki biraz daha ucuz olsaydı keşke

 4. Nurgül diyor ki:

  Göz altı torbalarıma en güzel çare bence 🙂

 5. Merve Yıldız diyor ki:

  Artık göz cevresi bakımına daha fazla özen gosterme yasım geldi sanırım. Bu urun denenmesi gerekenler arasında ilk sırayı aldı.

 6. Gülay Berber diyor ki:

  Göz altı halkaları ve morlukları için geliştirilmiş harika bir göz altı kremi sabah- akşam düzenli kullanımında faydası görülüyor yararı göz önüne alındığında fiyatı o kadar da pahalı değil, ürün ödenen her kuruşu hak ediyor tavsiye ederim.

 7. ece dereci diyor ki:

  bu ürün göz bakımı için tek ihtiyacım olan, kısa zamandır kullanıyorum ama fark çok belirgin

 8. Emine Kılıç diyor ki:

  Göz çevresi hassas bir bölge kaliteli bir ürün kullanmak gerekir.Bence fiyatı da gayet uygun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me