Avene Ürünleri

Avene Cilt Bakım Ürünleri

Avene

Avene Cilt Bakım Ürünleri

Avene Dermokozmetik Cilt Bakım ürünleri  Avrupa’da dermokozmetik alanında hem ciro hem de kutu satışı açısından birinci gelen markadır. Bu yanı ülkemizde çok bilinmese de Pierre Fabre Dermokozmetik ürünleri tarafından Fransa’da üretilen bu ürünler dermokozmetik alanının en önde gelen seçkin markalarından birisidir.

Pierre Fabre Firması şirket ile aynı ismi taşıyan bir eczacı tarafından kurulmuştur. Şirketin dermokozmetik sektöründe Avene markasının yanında Ducray, Elancyl, Klorane, Couvrance  gibi yan markalarının yanı sıra ilaç sektöründe de özellikle kanser ilaçları ve dermatoloji ilaçları alanında çok büyük yatırımları mevcuttur.

Avene ürünleri kullananlar özellikle ürünlerin kolay kullanımı , ciltte bıraktığı yumuşak dokunuş, ve Avene Thermal Suyunun canlandırıcı etkisinden memnun kalırlar. Avene ürünleri kullananların büyük bir kısmı bu ürünlerin yanında mutlaka Avene Termal suyu da kullanmayı tercih eder.

Kendiliğinden yatıştırıcı ve tahriş giderici doğasıyla Avene Termal Su’yu, her türlü hassas cilt için temel bir bakım unsurudur. Sahip olduğu özellikler, her bir spreyin içerisinde el değmeden saklanır. Bir ferahlık hissi sizi sarar, rahatlatır ve kalıcı olarak sizi korur. Bu su, Pierre Fabre Dermatolojik Laboratuvarlarında üretilen tüm bakım ürünlerinin içeriğinde yer alarak kaynağını oluşturur.

Cilt bakım ürünlerinde termal su bulunması bir çok markada başvurulan önemli bir yöntemdir. Bu şekilde hem cilt için gerekli bir çok mineral takviyesi sağlanmış olur, hem de yatıştırıcı etkiden yararlanılmış olur. Elbette her termal su aynı başarıyı gösteremeyebilir. Bu nedenle termal su içerisindeki mineral oranları ve mineral çeşitliliği önemlidir. Türkiye’de de çok zengin termal su kaynakları olmasına rağmen, bu zenginliğimiz maalesef bu güne kadar dermatoloji alanında doğru değerlendirilememiştir.

Avene kasabası

Avene Kasabası

“Avene Köyü  Fransa’nın “Tepeler ve Kaynaklar” bölgesinin kalbindeki , Cevennes dağlarının eteklerinde 350 metre yükseklikte bulunmaktadır. Güzel Avene köyü kuzey Herault’taki  Haut-Languedoc Doğa Parkının içindeki Espinousse ve Escandorgue dağlarının arasında bulunan Orb vadisinin kıvrımlarına yerleşmiştir. Yerel kültürü ve doğa mirası zengin bir bölgedir. Avene köyünü meşhur kılan şey ise Avene Thermal Suyu’dur.”  Kaynak  : http://www.eau-thermale-avene.com.tr/avene-doga

Avene termal su bölgesi

Avene Termal Su Havzası

Termal suyun iyileştirici etkileri yüzyıllardır bilinmektedir. Yerin yüzlerce metre altından gelen doğal mineraller tarafından yüzlerce yıl içerisinde zenginleştirilmiş olan termal su, cildin minerallerce desteklenmesini , hücresel canlılığın ve kalitenin artmasını sağlarken , çok hızlı bir yatıştırıcı etkiye de sahiptir.

Avene ürünlerinde farklı cilt problemlerine karşı sunulan farklı seriler söz konusudur.

1-nemlendiriciler.

2-cilt temizleme ürünleri.

3- güneş ürünleri.

4-Cleanance yaplanma ve akne sorunları için ürünler.

5-göz çevresi kremleri.

6-Atopik ve hassas ciltler için ürünler.

7-Avene anti-age yaşlanma karşıtı ürünler.

Avene Dermokozmetik ürünleri ülkemizde sayıları 1000’i aşan bayii eczane satış noktalarında satılmaktadır. Avene ürünleri Pierre Fabre Dermokozmetik Türkiye Adında Fransız şirketi tarafından Türkiye’de pazarlanmaktadır. Dermokozmetik uzmanları ve tecrübeli satış ekibi ile başarılı hizmetler veren firmanın genel müdürü uzun yıllardır aynı sektörde ve aynı markada emek veren Sayın Orhan Koçer’dir.

Avene Türkiye  İletişim Bilgileri :  http://www.eau-thermale-avene.com.tr/bize-ulasin

Avene Ürünleri’ne www.dermomarket.com sitemizden çok hesaplı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

http://www.dermomarket.com/Avene-Urunleri,LA_670-2.html

Linki üzerinden sitemizdeki tüm  ürünleri görebilir ve kullananların yorumlarına ürünlerin içeriklerine kullanım şekillerine ve ürün videolarına ulaşmanız mümkün.

 

Share

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. DENİZ diyor ki:

    Avene’nin kuru ciltler için olan yüz kremini sipariş ettim ürünüm kısa sürede ulaştı ve çok memnun kaldım ciltte yağlı hissi bırakmıyor.tevsiye ederim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me