Avene

Eau thermale Avene dermokozmetik ürünleri

Avene Ürünleri

Avene Ürünleri

Pierre Fabre yakın zamanda vefat etmiş olan bir Fransız Eczacı ve yatırımcı. Ömrünü dermokozmetik sektörünün gelişimi , üstün kaliteli dermokozmetik ürünler üretimi ve ilaç sektörüne adamış birisi. Yıllar önce zor şartlar altında kurduğu firmasını vefatından önce bünyesinde Avene, Klorane , Ducray Klorane Bebe , Pierre Fabre ilaç, Rene Furterer kozmetik gibi tüm dünyada bilinen ve çok tercih edilen bir çok markanın sahibi haline getirmiş.

Avene

Avene Dermokozmetik Cilt Bakım Ürünleri

Marka ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteriyor. Ancak Türkiye’deki atılımını son 5 yılda yaptı. Avrupa dermokozmetik sektöründe çok uzun yıllardır liderliği elden bırakmayan Avene markası tüm cilt problemlerine çözümler ve destek sunuyor. Markanın en önemli özelliği ise neredeyse tüm ürünlerinde kullanılan ve eşsiz özelliklere sahip  termal suyu. Avene termal suyu Fransa’nın kuzeyinde bulunan aynı isimli kasabasının ünlü kaplıcalarından elde ediliyor. Yapılan araştırmalar sonucunda bu suyun yüzlerce yılda oluşan ve bölgedeki bitki örtüsü , alg florası ve ve mineral yapısı sayesinde eşi benzeri olmayan şifalı etkilere sahip .

Sitemizdeki Avene ürünleri Sayfasına gitmek için TIKLAYINIZ

Eau Thermale Avene markasının  en önemli serileri ise şöyle sıralanabilir :

Avene Cleanance , akne ve yağlanmaya eğilimi olan ciltler için bakım serisidir. Bu ürün grubunda  cilt temizleme ürünleri jeller, tonik,  Cleanance K krem,   maske, peeling, Cleanance matlaştırıcı krem, akne kapatıcı stick ve  cleanance  güneş kremi bulunmakta.

Avene Cleanance

Avene Cleanance Cilt Temizleme

Eau Thermale Avene markasının bir diğer ürün grubu ise cilt temizleme ürünleri : Cilt temizleme ürünleri arasında Cleanance cilt temizleme jeli ,  Demaquillant Douceur pour Les Yeux 125 ml  Göz Makyajı temizleme ürünü,  Gel Demaquillant Douceur Yüz Temizleme Ürünü, Clean Ac Creame Lavante Cleansing ( Yüz Temizleme Kremi ) 200ml ürün, Mousse Nettoyante Cilt Temizleme Köpüğü 150ml, Cold Cream Temizleme Barı (Sabun),  Lait Demaquillant Douceur (Hassas ve kuru-normal ciltler için temizleme sütü),  gibi ürünler bulunur.

Markanın belki de diğer dermokozmetiklere en büyük üstünlük sağlayan gurubu ise Vücut bakım ürünleridir, atopik ciltler ve diğer hassas vücutlar için çok özel ürünler sunan Pierre Fabre Dermokozmetik, bu alanda dünyaca meşhur Thermal Terapi merkezi ile hem ar-ge hem de dermatologlar eşliğinde bakım ve tedavi hizmetlerini sunmakta.

avene-spa-thermal-terapi-merkezi

Avene Termal SPA merkezi Fransa

Avene güneş kremleri de hem yüz hem vücut için her tür cilt tipine uygun farklı seçenekler sunan son derece kaliteli üstün dermokozmetik ürünler. İçeriklerindeki yükse orandaki doğal kaplıca termal suyu sayesinde hem yatıştırıcı hem besleyici özellikte hem de cildi dış etkenlere karşı koruyan niteliklere sahip. Paraben ve koruyucu içermeyen klinik deneylerden geçirilmiş ve gözenekleri tıkamayan bu güneş ürünleri , cildinizi güneşin olumsuz etkilerinden korurken , aynı zamanda da nemlendiriyor ve bakımını yapıyor.

 

Share

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. BALKI DORAL diyor ki:

    Kısa süre önce keşfettiğim Avene markasının hem yüz yıkama jelini hemde nemlendiricisini kullanıyorum. Açıkçası çok memnunum. Cildime çok iyi geldiğini düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me