Babe Cilt Bakım Ürünleri

Babe dermokozmetik Cilt Bakım Ürünleri

Babe Dermokozmetik Cilt Bakımı

Babe Dermokozmetik Cilt Bakımı

İki eczacı tarafından kurulan, Babe Laboratuvarları sağlık, sağlıklı yaşam ve cilt güzelliğine dikkat çekmek amacı ile dermo-kozmetik alanında en 1994 yılında faaliyet başladı. O zamandan beri, cilt sağlığını korumak ve her cilt tipine uygun  dermo-kozmetik ürünler sunan, babe ürünleri ailesi  her geçen gün daha da genişlemekte ve büyümekte

Babe sürekli şekilde etkin ve kaliteli dermokozmetik ürünler geliştirmek için çalışan geniş bir ar-ge ekibine sahiptir. Bu sayede hem yetişkinler hem de bebek ve çocuklar için etkin ürünler sunan başarılı bir ürün yelpazesine sahip olmak mümkün olmuştur.

Her üründe uygun  konsantrasyonda aktif maddeler, dikkatli bir seçim yoluyla yüksek kaliteyi sağlamak için gösterilen çaba , Babe markasına binlerce  doktor, eczacı ve tüketicinin  güvenini fethetmek için imkan vermiş.

Kısacası Babe , yüksek kalitede ilaç hassasiyeti ile hazırlanmış iyi dermo-kozmetik ürünler  sunuyor.

Babe pediatrik ürünler

Babe pediatrik ürünler

Babe ürünleri dermatolojik tedavilere yardımcı ve ilave olarak,  dermatolojik olarak test formülleri değerli ve güvenilir  doktorlar ve eczacılar tarafından da tavsiye edilmektedir. Ayrıca, Avrupa Yönetmeliği, ve firmanın sosyal sorumluluk değerlerine uygun şekilde  , Laboratorios Babe ürünleri hayvanlar üzerinde test edilmez.

Firma kişisel sağlık ve sağlıklı yaşam için katkıda bulunmak için cildin fizyolojik dengesini ve pH düzeyine uygun ürünler sunar. . Dermokozmetik, sağlık güzellik için gereken her şeyin özüdür çünkü.

Günümüzde markanın ürünleri  35 ülkede satılmakta ve marka  daha fazla insana dermokozmetik ürünlerin kalitesi ve etkinliği sunmak için çalışmakta.

Markanın akneli ciltler için ürünleri, atopik ciltler için vücut bakım ürünleri, saç bakım ürünleri , nemlendiricileri ve anti-age ürünleri bulunmakta. Özellikle kne bakım ürünlerinden, cilt temizleme jeli, tonik ve sebum dengeleyici nemlendirici krem kullananlar tarafından büyük oranda olumlu yorumlar alan ve beğenilen ürünlerdendir.

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me