Bioderma

Bioderma Cilt Bakım ürünleri

Bioderma ürünleri  cilt bakımında en çok tercih edilen dermokozmetiklerden birisi. Bioderma Türkiye genelinde 1500’ü aşkın eczanede tüketici ile buluşuyor.  Bilimsel açıdan dermokozmetik tarifine tam olarak uyan bu ürünler farklı cilt problemlerine göre özel serilerde sınıflandırılıyor.

 

Bioderma

Bioderma Ürünleri , etki alanlarına göre ürün serileri

 Hassas ciltlerin tercihi Bioderma Sensibio serisi 

Dermokozmetik ürünler , bilindiği üzere belirli bir etkiye sahip, klinik testlerden geçirilerek etkinlik ve güvenliği  gösterilmiş ürünlerdir. Bioderma dermokozmetik ürünlerinin de bu etkinlik gösterdikleri alanlara göre farklı ürün serileri mevcut. Bu ürün serilerinden en çok kullanılanı Bioderma Sensibio hassas ciltler serisidir. Hassas ciltler için uygun formüle sahip Bioderma Sensibio serisi ile cilt problemlerinize çözüm üretebilirsiniz. Bu ürün serisi içerisinde en çok tercih edilen ürün Sensibio H2O adlı micellar cilt temizleme suyu. Hassas ciltler için uygun olan, makyaj temizliği, rutin cilt temizliği için kullanılabilen bu ürün tüm dünyada markanın en çok kullanılan ürünü. Bunun yanında cilt temizleme jelleri, Ds köpük, Ds krem, maskeler, nemlendiriciler, BB krem , compact pudra ve güneş ürünleri de bu serisin üyesi ürünler arasında yer alıyor.

Karma- Yağlı Ciltler ve Akne sorunları için  Bioderma Sebium Serisi

Yağlanmaya eğilimi olan, karma ciltler ve yağlı ciltler zaman zaman akne sorunları yaşarlar. Ergenlik dönemi ve hormonal döngüler nedeni ile de akne problemi görülebilir. Bioderma Sebium serisi bu tip sorun yaşayan ciltler için özel olarak hazırlanır. Akne ve yağlanmayla baş etmek için size özel ürünler Sebium serisinde yer almakta. Bu ürün serisi içerisinde cilt temizleme ürünleri, peelingler ,cilt maskeleri, matlaştırıcı ve gözenek sıkılaştırıcı bakım ürünleri  Sebium H2O cilt temizleme suyu gibi  ürünler bulunmakta.

Atopik özellikte hassas ciltler için Bioderma Atoderm Serisi 

Atopik dermatit, düşük toleranslı ciltler, dış etkenlere karşı çok hassas ciltlerin problemidir. Bu durumda cildi çevresel olumsuzluklardan korumak büyük önem taşır. Bioderma Atoderm ürünleri bu tip hassas ciltlere destek olmak için özel olarak üretilmiş bir ürün serisi . Bu seri içerisinde cilt temizleme ürünleri, nemlendirici ve yatıştırıcı bakım kremleri, vücut losyonları gibi dermokozmetik ürünler bulunmakta.

Tüm dermokozmetik çeşitlerini en ucuz fiyatlarla ve indirimli, kampanyalı setler halinde dermomarket.com‘dan satın alabilirsiniz.  Dermomarket Bioderma kullananların en çok tercih ettiği online satış noktasıdır.

 

 

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me