ÇEVRESEL ETMENLERE KARŞI GÜÇLÜ OLUN

ciltbakim

Dermalogica Barrier Repair çevresel etmenlere karşı cildiniz için koruyucu bir bariyer görevi üstleniyor. İçerdiği “anti-ozon kompleksi” ile cildi, zarar verici dış etkilere karşı koruyor ve doğal savunma bariyerini destekliyor.
Barrier Repair, güneş, hava kirliliği, sert iklim koşulları, kimyasallar, kozmetikler, stres ve hormonal değişimler gibi çevresel faktörlerden etkilenen cildin aşırı hassasiyetine karşı cildi güçlendiriyor.
Silikon bazlı susuz formülü ile çevresel etkenlerden hassaslaşmış cildin rahatlamasını sağlayarak cildin yenilenmesine yardımcı oluyor. Cildin doğal koruma sistemini güçlendiriyor. İçeriğindeki Dermalogica’ya özel “anti-ozon kompleksi” ile cildi ozon kirlenmesinin zarar verici etkilerine karşı koruyor. nocanvas_cilt-renginizi-korumak-icin-4-ipucu-ncnÇuha çiçeği ve organik silikonlar, cildi nemlendirirken aynı zamanda cilde kadifemsi bir yumuşaklık kazandırıyor. Eşsiz formülündeki E ve C vitaminleri antioksidan özelliğe sahip olması ile serbest radikal hasarlarından cildi koruyor. Dermalogica Barrier Repair, çevresel etkenler ile hassaslaşmış, doğal nemini kaybetmiş ciltler ve tıraş sonrası tahriş olmuş cildi yenilemek için cildinize mucizevi bir bakım sunuyor.

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me