DDF Blemish Foaming Cleanser

DDF_BlemishFoamingCleanserDDF’in yağlı ve akneli ciltler için geliştirdiği özel köpük formlu yüz temizleyicisi…Yağlı ve akneli ciltleri derinlemesine temizleyerek gözeneklerin sıkılaşmasında etkili olmaktadır. Cildinizi yıkadığınız anda ciltte rahatlık hissi uyandırarak cilt konforunu arttırmaktadır. Düzenli kullanımı ile aşırı yağ salımını kontrol altına alarak parlamayı önlemekte ve mat bir görünüm oluşmasına destek olmaktadır. Akne tedavisi sonucu cilt genellikle kurur veya tahrişe maruz kalır. DDF Blemish Foaming Cleanser cildi kurutmadan ve tahrişe sebep olmadan cildi nazikçe temizlemektedir. Denediğinizde vazgeçemeyeceğiniz, yağlı ve akneli ciltler için ideal cilt temizleyicisidir.Başlıksız-1

DDF markasının akneye yatkın ciltler için serisinden bir köpük temizleyici. DDF Blemish Foaming Cleanser adından da anlaşılacağı üzere cilt kusurlarını yok etmeyi vaad eden, köpük formda ve %1.8 salisilik asit içeren bi ürün.

Öncelikle Normalde köpük temizleyicileri hemencecik biter ama bu üründe dolu dolu bir pompa bile fazla geliyor. Yarım pompa kadarı tüm yüzünüzün köpürmesine yeter, sabah-akşam 2 kez uzun bir süre kullanılır.Salisilik asit içermesine rağmen kurutma yapmaz.

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me