Dermalogica clearing skin wash

Dermalogica clearing skin wash yüz temizleme jeli

Dermalogica Skin Clearing Wash Cilt Temizleme Jeli

Dermalogica Skin Clearing Wash

Dermalogica dermokozmetik cilt bakım ürünleri seçkin bir Amerikan markası. Markanın tüm ürünleri  ABD’nin en ünlü estetik merkezlerinde ve eczanelerinde satılmakta. Cilt temizleme ürünleri alanında gerçekten çok başarılı ürünlere sahip olan markanın bu ürünü de özellikle karmadan yağlıya dönük ve yağlı ciltler için mükemmel düzeyde başarılı. Dermalogica Skin Clearing Wash yüz temizleme jeli  çok az bir miktar ile mükemmel bir arınma sağlıyor. Kolay durulanıyor ve sonrasında cildinizdeki ferahlamayı ve hafifliği gün boyu yaşıyorsunuz.

Dermalogica Skin Clearing Wash jelin genel özellikleri ise şu şekilde :

Dermalogica clear skin wash

Fiyatı : www.dermomarket.com da indirimli 108 TL  11/02/2014

(Akneli ve sivilceye eğilimli ciltler)

Üretici firma : Dermalogica Dermokozmetik ürünleri

Boyut seçenekleri: 8.4oz/250ml

Etkiler: Temizleme, akneye sebep olan bakteriyi azaltma, sivilceleri azaltma

Uygun cilt tipleri : KArma- Yağlı ,Akneli ve sivilceye eğilimli ciltler

Dermalogica clear skin wash

Faydaları:

Gün boyunca cilt yüzeyindeki aşırı yağı, komedonları ve sivilceleri kontrol etmek için mükemmel, doğal olarak köpüren temizleyicidir.Gelecekte oluşabilecek sivilceleri engellerken cildi rahatlatanmeyan kökü, meryem ana dikeni, limon, dağ tütünü ve bergamut bitkilerinin akneye karşı sinerjik bir kombinasyonudur. Salisilik asit doğal eksfoliasyon sürecini uyarır, tıkanmış folikülleri temizlemeye ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı olur. Çay ağacı, okaliptus, zerdeçal ve matricaria, aknenin sebep olduğu bakterileri engellemeye yardımcı olur.

Kullanım Bilgileri: 

Dermalogica çift temizlemeye Precleanse ile başlayın. Bir bezelye tanesi büyüklüğündeki ürünü nemli ellerinizle köpürtün. Özellikle yağlı ve birikimli bölgelere yoğunlaşarak nemli yüze ve boyuna dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayın. Göz çevresinden kaçının. Ilık su ile iyice durulayın. Skin Purifying Wipes veya önerilen Dermalogica MediBac ClearingTM rejimi ile devam edin.

Bu sayfamızda Dermalogica Ürünleri tarafından üretilen , Dermalogica Clear Skin Wash isimli dermokozmetik ürün hakkında kullanım bilgileri, Dermalogica Clear Skin Wash Kullananların yorumları, Dermalogica Clear Skin Wash fiyatları ve içeriği hakkında bilgiler sunulmuştur.

Aktif içerik: Salicylic Acid, Naturally-Antiseptic Extracts of Balm Mint & Eucalyptus

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me