Doğal Bebek Ürünleri

Organik Doğal Bebek ürünleri

Earth Friendly Baby

Earth Friendly Baby Doğal bebek Ürünleri

Kimya sektörü o kadar gelişti ki, bir çok doğal koku , doğal tat artık yapay yollarla elde edilip hem kozmetik hem de gıda sektöründe kullanılıyor.  Ucuz maliyet ,göz alıcı renk ,  cezbedici koku ve tatlar için başvurulan bu yol çoğu zaman sağlıksız ve zararlı oluyor. Oysa doğanın bize sunduğu son derece sağlıklı ve yararlı ürünler ise yeterince tanınmıyor kullanılmıyor.  Son yıllarda artan sağlık bilinci sayesinde , doğal ürünlere olan ilgi artıyor. Bilinçli aile bireyleri özellikle bebeklerinin bakımında doğal  bebek ürünlerini tercih ediyorlar. Eczanelerde satılan organik doğal bebek ürünleri markalarından birisi de Earth Friendly Baby markası. Earth Friendly Baby Ürünleri dermomarket.com da indirimli.

Online Eczane Satış Noktası : http://www.dermomarket.com/Earth-Friendly-Baby,LA_764-3.html

Earth Friendly Baby Doğal organik bebek bakım ürünleri annelerin yıllardır tanıdığı ve güvenerek kullandığı Lansinoh Markası tarafından üretiliyor ve pazarlanıyor.

Anne ve bebeklerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayıp, onlar için doğal, güvenli ve etkili ürünler sunan Lansinoh, bünyesine kattığı  “Earth Friendly Baby” markalı ürünlerini anne ve bebeklerle buluşturuyor.

Earth Friendly Baby İngiltere başta olmak üzere Avrupa ve Amerika’da çok önemli bir pazara sahip olan organik bebek bakım ürünleri markasıdır. Sertifikalı organik içerikler ile hazırlanmış Earth Friendly Baby ürün grubunda bebeğinizin banyo ve cilt bakımı ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi bulabilirsiniz.

Earth Friendly Baby ürün grubundaki hiçbir ürün SLS (Sodyum Laurth Sülfat), paraben, yapay renklendirici ve sentetik parfüm içermez. Tüm ürünler bebeğinizin hassas cildine uygun olarak formüle edilmiştir. 

Earth Friendly Baby ürün grubu içerisinde;  aromaterapik etkili saç ve vücut şampuanları, bebeğinizin banyosunu eğlenceli bir zaman dilimine dönüştürecek banyo köpükleri ve lavanta özlü sabun bulabilirsiniz. Ayrıca Earth Friendly Baby vücut losyonları, günlük bakım kremleri, masaj yağları ve pişik kremleri ile bebeğinizin cildini besleyip bakımını yapabilirsiniz.

Hiçbir yapay renklendirici ve sentetik parfüm içermeyen organik Earth Friendly Baby ürünlerini, bebek mağazalarında ve eczanelerde bulabilirsiniz.

Earth Friendly Baby Organik Saç ve Vücut Şampuanları

Earth Friedly Baby saç ve vücut şampuanları bebeklerin hassas ciltleri için özel olarak formüle edilmiştir. Tamamen doğal bitkilerden oluşur. Earth Friendly Baby saç ve vücut şampuanları SLS, paraben, yapay renklendirici ve parfüm içermez. İçeriğinde sertifikalı organik maddeler kullanılmıştır.

Organic Chamomile Shampoo & Badywash: İçeriğindeki Papatya ile bebeğinizi sakinleştirir ve cildinin yatışmasına yardımcı olur. 251 ml.

Organic Lavender Shampoo & Badywash: Organik Lavantanın sakinleştirici etkiisi bebeğinizi rahat bir uykuya hazırlar. 251 ml.

Organic Mandarin Shampoo & Badywash: İçeriğinde bulunan organik mandalinanın canlandırıcı etkisi bebeğinizin güne hazırlanmasına yardımcı olur. Sabah banyoları için idealdir. 251 ml.

Earth Friendly Baby Organik Banyo Köpükleri

Earth Friedly Baby banyo köpükleri bebeklerin banyolarını zengin köpüğü ile eğlenceli bir zaman dilimine dönüştürürken, aynı zamanda da iyi bir temizlik sağlar. Bebeğinizi rahatlatır . Earth Friendly banyo köpükleri SLS, paraben, yapay renklendirici ve parfüm içermez. İçeriğinde sertifikalı organik maddeler kullanılmıştır.

Organic Chamomile Bubble Bath: Banyo köpüğünün içeriğindeki papatya ile bebeğinizi sakinleştirir, bebeği banyo sonrası güzel bir masaj için hazırlar. 370 ml.

Organic Lavender Bubble Bath: Lavantanın sakinleştirici etkisi bol köpüklü eğlenceli bir banyo sonrası bebeğinizi derin bir uykuya hazırlar. 370 ml.

Organic Mandarin Bubble Bath: Organik mandalinanın yenileyici ve canlandırıcı etkisi bebeğinizin enerjisini arttırır. Eğlenceli oyun saatlerine hazırlar. 370 ml.

Earth Friendly Baby Doğal Lavantalı Sabun

Natural Lavender Cleansing Bar: Tamamen doğal maddelerden oluşan içeriği ile bebeğinizin hassas cildini temizlerken aynı zamanda da nemlendirir ve yatıştırır. İçeriğinde bulunan lavanta yağı bebeğinizde aromaterapi etkisi yapar. Lavanta bebeğinizin sakinleşmesinde, rahatlamasında önemli bir etkiye sahiptir. Bebeğinizi derin bir uykuya hazırlamaya yardımcı olur. Natural Lavender Cleansing Bar hem bebeğiniz hem de sizin kullanımınız için özenle formüle edilmiştir. Earth Friendly Baby Natural Lavender Cleansing Bar Sodyum Lauryl Sülfat (SLS), paraben, yapay renklendirici ve parfüm içermez. 99 gr.

Earth Friendly Baby Pişik Kremi

Doğal Bebek Pişik Kremleri

Earth Friendly Baby Organik Vücut Losyonları

Earth Friedly Baby vücut losyonları bebeğinizin tüm cildini nemlendirir, yumuşak ve esnek kalmasını sağlar. İçeriğinde bebeğinizin hassas cildine zarar verebilecek kimyasallar içermediği için bebeğinizin yüzüne de uygulayabilirsiniz. Vücut losyonlarının içeriğindeki shea yağı cildi derinlemesine nemlendirir ve yatıştırır. Earth Friendly Baby vücut losyonları SLS, paraben, yapay renklendirici ve sentetik parfüm içermez. İçeriğinde sertifikalı organik maddeler kullanılmıştır.

Organic Chamomile Body Lotion: İçeriğindeki papatya özleri bebeğinizi sakinleşmesine yardımcı olur. 250 ml.

Organic Lavender Body Lotion: Lavanta yağı ile zenginleştirilmiş vücut losyonu bebeğinizde rahatlatıcı bir etkiye sahiptir. 250 ml.

Organic Mandarin Body Lotion: Mandalinanın enerji verici etkisi bebeğinizi güne hazırlar. 250 ml.

Earth Friendly Baby Organik Masaj Yağları

Earth Friendly Baby masaj yağı bebeğinizin hassas cildinin nemini korumak ve cildini yatıştırmak üzere özel olarak harmanlanmıştır. Bebeğinize Earth Friendly Baby Massage Oil ürünleri ile uygulayacağınız yumuşak bir masaj, onu rahatlatır ve sakinleştirir. Earth Friendly Baby vücut losyonları SLS, paraben, yapay renklendirici ve parfüm içermez. İçeriğinde sertifikalı organik maddeler kullanılmıştır.

Organic Unscented Massage Oil: Bebeğinizin hassas cildi için Afrika’dan elde edilen otantik shea yağı, ayçiçek ve susam yağlarının özel harmanından oluşmuştur. Koku verici herhangi bir madde eklenmemiştir. Hipoalerjeniktir. Bebeğinizin rahatlamasına yardımcı olur. 100 ml.

Organic Sunflower Massage Oil: Havai bölgesinden elde edilen ve o bölgede yeni doğan bebeklerin yıkanmasında ve yanmış ciltleri yatıştırmada kullanılan Kukui yağı, papatya yağı, aynısefa bitkisi yağı cildi demlendirirken, gül yağı ise bebeğinizin güzel kokmasını sağlar.100 ml.

Earth Friendly Baby Organik Günlük Bakım Kremi

Organic Daily Care Cream: Earth Friedly Baby organik günlük bakım kremi bebeğinizin cildinin yumuşaklığını devam ettirmek ve bu hassas cildi kuruluk ve iritasyona karşı korumak için özel olarak formüle edilmiştir. Bebeğinizin bez değişimleri sırasında tahriş olan hassas cildini nemlendirmede de kullanabilirsiniz. İçeriğinde bulunan organik aynısafa çiçeği bebeğinizin cildini yatıştırırken sarı papatya hassas cildi nazikçe nemlendirir. Bu krem bebeğinizin yüzünde de kullanabilirsiniz. Earth Friendly Baby günlük bakım kremi SLS, paraben, yapay renklendirici ve parfüm içermez. İçeriğinde sertifikalı organik maddeler kullanılmıştır. 113 gr.

Earth Friendly Baby Pişik Kremi

Earth Friedly Baby organik pişik kremi bebeğinizin tahriş olmuş cildini hızlı ve etkili şekilde yatıştırırken, içeriğinde bulunan organik kırmızı yonca bitkisi ve çinko oksit bebeğinizin cildinin yeniden tahriş olmasını engeller. Earth Friendly Baby Organic Red Clover Diaper Care Cream; SLS, paraben, yapay renklendirici ve parfüm içermez. İçeriğinde %70 oranında sertifikalı organik maddeler kullanılmıştır. 113 gr.

Kaynak :http://www.lansinoh.com.tr/earth-friendly-baby

Share

Sevebilirsin...

7 Yanıt

 1. saliha temiz diyor ki:

  günümüz şartlarında organik ürünler çok çok iyi, özellikle çocuklarımızın sağlığı için organik ürünleri tercih etmeliyiz, harika bilgiler teşekkürler

 2. perihan i diyor ki:

  çocuklarımız çok değerli. onların hassas ciltleri için organik ürünleri güvenle kullanabiliriz.

 3. Emine Kılıç diyor ki:

  Bebek ürünlerinde doğal ve sertifikalı olanlar tercih edilmeli.Ürünler çok güzel.

 4. SEVİM GİLİK diyor ki:

  çocuklarımız bizlerin kıymetlisi onlar için herşeyin en sağlıklısını doğalını kullanmayalıyız hassas ciltlerini tahriş olmaması rahat etmeleri için kesinlikle doğal bebek ürünlerini tercih etmeliyiz

 5. deniz öz diyor ki:

  çocuklarımız çok değerli. ciltleri için organik ürünleri güvenle kullanabiliriz.

 6. nuray bolazar diyor ki:

  bebeklerimiz izim en kıymetlimiz onlar için en iyisi doğal ürünler

 7. pervin diyor ki:

  harika ürünler. ben de bebeğim için organik ürünleri tercih ediyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me