Dr Murad ürünleri

 Dr Murad Cilt Bakım Ürünleri

Dr Murad Cilt Bakım ürünleri

Dr Murad ürünleri

Dr Howard Murad, New York ABD de doğup büyüyen çok renkli kişiliğe sahip özel bir insan.  İlk olarak Brooklyn Eczacılık fakültesini bitiren Dr Murad daha sonra Irvine Tıp fakültesine devam ederek tıp doktoru ünvanını kazanıyor. Doktor olarak ilk ilk görev yeri New York Queens hastanesi olan Dr Murad Vietnam Savaşında doktor olarak görev yaptıktan sonra Washington ve California’da görev yapmış. 1972 yılında dermatoloji uzmanı ünvanını kazanan Dr. Murad ilk ofisini California Westchester’da açmış.  

Dr Howard Murad

Dr Murad

1980’li yılların sonunda tüm dünyada ün salmış bir dermatoloji uzmanı olarak tanınan Dr. Murad 80 li yıllardan itibaren insanların farklı cilt hastalıkları yanında , cilt bakımı , sağlıklı cilt ve genç görünümü koruma alanında çok ilgili olduklarını fark etmiş. İnsanların cilt sağlıklarını ve güzelliklerini korumak amacı ile de bilimsel tıptan yararlanmak arzusunda olduklarını gören Dr Murad 1989 yılında klasik cilt bakımı devrini yıkan ve dermokozmetik alanında yeni çığır açan ilk 3 bakım ürününü piyasaya çıkartmış.

Bu ilk 3 ürün:

Oily Prone Skin Formula (Yağlanmaya eğilimli ciltler için formül), Skin Smoothing Cream (Cilt pürüzsüzleştiren formül) ve Age Spot and Pigment Lightening Gel (Yaşlılık lekelerinin ve pigmentlerin rengini açan jel) . Bu 3 ürün güncellenen ve geliştirilen formülleri ile beraber halen kullanılmakla beraber, günümüzde estetiysen, dermatolog ve eczacıların dünya genelince her gün yüz binlerce kişiye önerdiği Dr Murad ürünü geliştirilmiş durumda.

Nadir bulunacak şekilde hem eczacı hem de Dermatoloji Profesörü olan bir kişinin yıllar süren dermatolojik tecrübeleri ve binlerce kişinin talepleri doğrultusunda geliştirdiği anti-age ürünler, akne ve yağlanma sorunlu ciltler için geliştirdiği ürünler, nemlendiriciler ve cilt temizleyiciler, cilt lekeleri nedeniyle sorun yaşayan kimseler için geliştirilmiş leke giderici ürünler gibi bir çok başarılı ürüne imza atmış olması, markanın değerini arttıran unsurlar.

Dr Murad cilt bakım ürünleri ülkemizde uzun yıllardır tüketiciye sunuluyor. Özellikle manken Ebru Şallı Dr. Murad ürünlerinin tanıtımına önemli katkı sağlamış. Güzelliği ve bu güzelliği korumakta gösterdiği başarı Ebru şallı’nın tüketici üzerinde ikna edici gücünü arttırmış olmalı. Markanın en çok önem verdiği konu ise kalıcı etki olarak ön plana çıkıyor. Güzel olmak ve güzel kalmanın yanında , sağlıklı olmak ve sağlığı koruma ta elbette çok önemli.

Dr Murad ürünleri Kozmoklinik tarafından pazarlanmakta. Kozmoklinik aynı zamanda Bliss, John Freda, Sally Hansen ve Burts Bee gibi ünlü marlakarında Türkiye’ distribütörü olma özelliğini taşıyor.

Tüm Dr Murad Cilt Bakım ürünlerine, nemlendirici, krem , losyon, tonik gibi her türlü ürüne   http://www.dermomarket.com/Dr.Murad%20Urunleri,LA_1001-2.html   adresinden %20 indirimli olarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca ürünler üzerindeki puanlarınızı kullanarak hediyeler kazanabilirsiniz.

 

 

 

 

Share

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. ezgi bsk diyor ki:

    oldukça kaliteli bir marka.farkı kullandıkça anlıyorsunuz

  1. 17 Mayıs 2014

    […] güzellik ürünleri ülkemize Dr Murad Cilt Bakım ürünlerini de getirip pazarlayan Kozmoklinik tarafından ithal ediliyor. Bliss Bakım ürünleri içerisinde […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me