Druide Doğal Cilt Bakım Ürünleri İle Bakımlı Ciltler

druide

Druide ürünleri aktarların antik eserlerinden esinlenerek sertifikalı, organik vücut ve kişisel bakım ürünleri ile geniş bir yelpazesi sunmaktadır. 1979 yılında güney Quebec kurulan Druide markası, sentetik maddeler içeren geleneksel vücut bakım ürünlerinin aksine, sağlıklı ve ekolojik alternatifler oluşturur.

Druide ürünleri organik içerikleri ile ECOcert sertifikasına sahip ekolojik bakım ürünleridir.

Her bir ürünün Ecocert tarafından sertifikalı olabilmesi için;

Hiçbir sentetik madde (Paraben, SLS,parfüm…)

Hiçbir petrol türevi madde (Parafin, slikon,PEG…)

Hiçbir hayvansal madde içermemesi gerekmektedir.

Druide Ürünleri doğal içerikli çözümler sunan önemli bir marka olarak tüm dünyada tercih edilmektedir. Organik icerikli druide deodorantları alüminyum, triclosan, paraben ve alkol içermezler. Bu deodorantı kullandığınızda koltuk altı bölgesinde oluşan kararmalar yerini ferah ve pürüzsüz bir cilde bırakıyor. Hava kirliliği, güneşin zararlı ışınları, kimyasal ürünler… Cildiniz gün içerisinde birçok olumsuz etkiye maruz kalıyor. Druide yüz temizleme losyonu, papatya özleriyle cildinizi derinlemesine temizliyor; sağlıkla nefes alan, ışıltılı bir cilde kavuşmanıza yardımcı oluyor.

druide-bakım-ürünleri

Druide bebek ürünleri ve bebek bakım ürünlerini içinde barındıran özellikle en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Druide ürünleri bebek sabunu, şampuanları bebek cildini tahriş etmeyecek şekilde bebek pudraları ile birlikte bebek cildini en iyi şekilde tazeleyen ve pürüzsüzleştiren birçok ürünü bulunmaktadır. Druide Protective bebek sabunu papatyanın temizleyici etkisi ve aynısafa çiçeğinin onarıcı etkisi ile bebeklerinizin hassas ciltlerine uygun, yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliğe sahip, cildin nem dengesini koruyan lavanta çiçeği özü ile bebeğinizin cildini yumuşatan özelliğe sahiptir. 1979’dan beri bebekleriniz için üretiliyor! Bebeğinizin cildine nazikçe uygulayın. İstenilirse bir lif yardımı ile kullanılabilir. Daha sonrasındaki bebeğinizi ılık su ile durulayın.Druide ürünleri özellikle organik sabunlar jeller losyonlar gibi birçok kişisel bakım ürünlerini içinde barındırmaktadır. Druide markası bebeklerin hassas cildini koruyacak ve bakımını yapacak şekilde özel parfümsüz ve alkolsüz özelliği ile birlikte koruyucu özelliği bulunmaktadır.

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me