Ducray Neoptide Losyon

Ducray Neoptide Losyon

Bayanlar için özel saç dökülmesi önleyici losyon

Ducray Neoptide

Ducray Neoptide Losyon

Bayanlarda yoğun olarak özellikle belli bölgelerde şakaklar ve başın üst kısmında kronik olarak devam eden 6 aydan fazla saç dökülmesi tedavilerinde kullanılır. Ducray Neoptide Losyon bayanlara özel üretilmiş peptid teknolojisi içeren üstün kalite bir saç dökülmesi önleyici ve saç köklerini güçlendirici bir üründür.

Pierre Fabre Dermo Kozmetik’in en önemli markalarından olan Ducray, saç dökülmelerine karşı etkili çok özel yeni bir ürüne imza atıyor. Yetkili eczanelerde, özellikle bayanlarda meydana gelen kronik saç dökülmeleri için geliştirilmiş losyon Neoptide, saçların dökülmesini engellerken, saçın büyümesini ve güçlenmesini sağlıyor.
 
Problemli saç ve saç derisi alanında uzmanlaşmış Ducray markası, 1969 yılından itibaren Pierre Fabre bünyesinde ürünlerini geliştirmeye devam ediyor. Dermatologlar, hormonlar, beslenme şekli, stres, mevsim dönümleri gibi çok çeşitli faktörlerden etkilenen saç tellerinin günde 50-100 adet dökülmesini normal karşılıyor. Saçların daha fazla dökülmesi durumunda ise uygun bir tedavi ve bakım ürünlerinin kullanılması öneriliyor.
Ducray kronik yoğun saç dökülmesi problemi yaşayan bayanlara özel olarak geliştirdiği ürün sayesinde saç hücrelerinin ömrünü uzatarak, saç gelişimini hızlandırıyor. Saçların dökülmesini azaltmaya yardımcı oluyor.
Ducray Neoptide Losyon kullananlar için kolaylıklar : 
•  Günde tek uygulama gece
•  Günde 12 püskürtme 1 ml
•  Kafa derisine masaj yapılarak uygulanır.
•  Durulanmaz
•  1 Şişe 30 ml 1 Aylık Kullanım
•  Minumum 3 ay 3 şişe1 Kutu kullanım önerilir.

Ducray Neoptide LOSYON

Ducray Neoptide Lotion, saç dökülmesini durdurmak, saç gelişimini uyarmak ve saçları güçlendirmek için son derece etkili bir losyon. Özellikle kronik saç dökülmesinde tam ve hızlı tedaviyi garanti eden ürünün içeriğindeki GP4G, saç köklerini uyararak saçın büyümesini tetiklerken, Tokoferol nikotinat, saç derisindeki kan akımını artırıp saç köklerini besliyor. losyon formülünde ayrıca keratin üretimi için gerekli bir vitamin olan B8 Vitamini ve saçların daha canlı ve gür çıkmasını sağlayan Ruskus ekstresi yer alıyor.
Akşamları, kuru veya nemli saç derisine, bir kapsül, masaj yapılarak uygulanan Ducray Neoptide Lotion, 3 şişeden oluşuyor. Günde tek uygulama yapılarak, toplam 12 uygulama yapılır. Etkin sonuş alabilmek için 3 ay kullanılması önerilir.
Ducray Neoptide Set

Ducray Neoptide losyon – Ancaps Capsül

Ducray Neoptide Serum ile beraber sitemizde avantajlı olarak sunulan Anacaps kapsül büyük fiyat avantajı ile sunulmakta.

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me