Farmona Herbal Care Doğal Bitkisel Saç Şampuanları

Farmona Herbal Care Doğal Bitkisel Saç Şampuanları

 

Saçlarla ilgili doğru bilinen yanlışlar vardır ve bu yanlışların sayısı epeyce fazladır. Saçı sık yıkamak dökülmesine sebep olmaz, saçı kazıtmak saçı daha kalın çıkarmaz, dökülmesini önlemez, şapka takmak, başörtü kullanmak dökülmeyi artırmaz, baba kel ise oğlu da kesin kel kalmaz yağlı saçlar daha çok dökülmez v.s gibi. Aksine günlük yıkanan saç derisinde, fazla oranda biriken ölü deri, yağ ve kir temizlenir. Böylece saç deri sağlığını tehdit eden unsurlar kontrol edilebilir. Sağlıklı bir saç derisi canlı ve parlak saçların temelidir. İşte Farmona  Herbal Care doğal bitkisel saç şampuanları saçı doğal yollarla korumanın yollarını size sunuyor.

Günlük yıkamada elimize gelen saçlar, saçın doğal yaşam döngüsü içinde atılması gereken saçlardır. Her dökülen saçın yerine mutlaka yeni bir saç üretilmektedir. Saçlar döküldüğü için saç kaybı oluşmamaktadır. Dökülen saçların yerine kalite olarak daha zayıf saçlar çıkıyorsa önce saçta hacim kaybı ve zayıflama olmaktadır. Zayıf çıkan saçlar incelmeyi ve küçülmeyi sürdürerek bir süre sonra tüy formunu almaktadır. En son aşamada saç kılıfları üretimi sonlandırmakta ve inaktif hale geçmektedirler. Saçı çok yıkamanın saçı dökmesi mantığı da doğru değildir.

Farmona Herbal Care Bitkisel Saç Ürünleri saç bakımı konusunda iyi bir yardımcı olduğunu kanıtladı. Tüm Türkiye de kullananların verdiği olumlu yorumlar sayesinde  bu böyle olmaya devam edecektir.Geniş ürün yelpazesi sayesinde  her saç şekline uygun ürünü bulup  en ucuz fiyata en iyi saç bakımını elde etmiş olacaksınız. Bu ürünleri www.dermomarket.com sitesinden online olarak hemen temin edebilirsiniz.

HERBAL

Farmona Herbal Care Doğal Bakım Şampuanları

Farmona Doğal Kozmetik Laboratuvar yılların vermiş olduğu deneyimle farklı saç ve cilt problemlerine çözüm bulmuştur. Kullananların olumlu yorumları bu tecrübenin yansımasıdır.

Farmona Herbal Care Doğal Bakım şampuanları Gingko Biloba ekstresi, Isırgan otu,Gingseng kökü,Keten tohumu,Huş ağacı yaprağı,At kuyruğu otu ve Papatya gibi doğal bitkisel özler içerir. Uygulama şekli normal şampuanlar gibidir. Saçlarınızı zararlı UVB radyasyonuna karşı korur. Alkol,formaldehit ve paraben içermez. Fiyatı 19.20 TL dir ve dermomarket.com adresinden temin edilebilmektedir.

 

 

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me