Farmona Radical Saç Ürünleri

Farmona

Radical Saç Bakım Ürünleri

Farmona ürünleri Polonya’nın ünlü şehri Krakow‘da üretilen bir dermokozmetik markası. Farmona Dermokozmetik ürünleri tarafından üretilen farklı cilt sorunlarının çözümlerine yönelik Farmona Dermacos cilt bakım ürünleri yanında, Farmona Radical Saç bakım ürünleri de son zamanlarda çok tercih edilen ürünler arasına girmeyi başardı.

Farmona

Farmona Dermokozmetik Ürünleri

Radical Saç Bakım Ürünleri özellikle , alışılmış diğer saç bakım ürünlerinden farklı olarak bitkisel ürünleri çok ustaca kullanmış. Bu ustalık elbette Krakow şehrinin 900 yıllık üniversite ve tıp tarihinden gelen birikimin sonucu . Polonya Tıp bilimi ve bitkilerle tedavi alanında oldukça büyük bir tecrübeye sahip.

Farmona Radical

Radical Saç Bakım Ürünleri

 Radical Dökülme önleyici Şampuan :

300 ml hacmindeki bu Farmona Radical Saç dökülmesi önleyici şampuan, içeriğindeki at kuyruğu ( Horse Tail) otu özütü ile üstün bir etkinliğe sahip. Bunun yanında inulin ve pantenol içeriği de saç yapısını destekliyor.

Farmona Radical Şampuan dökülme problemi yaşayan , zayıflamış ve hasar görmüş saçlara sahip olup bu ürünü kullananlarca çok beğenilen bir şampuan ve bu durum kullananların yorumlarına da yansıyor.

Günlük kullanıma uygun yumuşak bir yapısı var ve son derece hoş bir kokuya sahip.

Bu ürünü www.dermomarket.com sitesinde Farmona Radical Saç Bakım Ürünleri  linkinden bulabilirsiniz.  dermomarket.com farmona ve radical ürünleri yetkili online satış noktasıdır. Fiyat , içerik ve etkileri konusunda uzmanlarımıza ve eczacımıza danışabilirsiniz.

Share

Sevebilirsin...

3 Yanıt

 1. esra diyor ki:

  yeni aldim hiçbir bilgim yok sacim 1 yıl içinde çok döküldu inşallah iyi gelir kullanan varsa bilgi verebilir mi

  • admin diyor ki:

   Aldığınız ürün oldukça başarılı bir ürün. Fakat asla unutmayıın, saç bakımı ömür boyu sürmesi gereken bir süreç.

  • elif diyor ki:

   İşe yarıyor mu bende yeni aldım ilk defa bugün yıkadım ve inanılmaz döküldü ilk olduğu için mi? elimi saçıma değdikce geliyor.çok moralim bozuluyor.senin azaldı mı dökülme şuan saçının durumu nasıl?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me