Jane iredale Makyaj

Jane İredale

Jane İredale Makyaj

Jane İredale makyaj

Son yıllarda sağlık bilincinin artması ile beraber , güzellik ürünlerinin sağlık açısından olumsuz bazı etkilerinin tartışılması , tüketicilerin özellikle makyaj ürünleri konusunda daha sağlıklı ve doğal ürünler arayışına girmesine sebep oldu. Bu nedenle bazı makyaj markaları gözden düşerken bazı makyaj markaları ise gözde markalar oldu. Günümüzde en çok tercih edilen makyaj grubu Mineral Makyaj ürünleri.  Mineral makyaj ürünleri arasında öne çıkan markalardan birisi de Jane İredale Makyaj Ürünleri .  A.B.D.’nin önde gelen mineral içerikli makyaj ürünlü markası olan Jane İredale ülkemizde de uzun yıllardır tanınıyor.

Jane iredale makyaj ürünleri Türkiye’de eczanelerde satılmakta. Eczaneler dışında da online dermokozmetik  satışı yapılan dermomarket sitemizde de Jane İredale markasına ait tüm makyaj ürünlerini 3 al 2 öde kampanyası ile ve ilave %20 indirim ile satın alabilirsiniz.

Jane iredale Satış Noktaları

Dermomarket.com online yetkili Jane İredale satış noktasıdır.

Markanın en çok tercih edilen ürünleri arasında mineral fondöten, eye liner, concealer, mineral rujlar, göz kalemleri, yağ dengeleyiciler, allıklar, farlar, makyaj fırçaları gibi ürünler mevcut. Bunların yanında yeni sunulan jane İredale BB Cream de BB kremler arasında en çok beğenilenlerden biri olmayı başardı.

Jane İredale BB Cream

Jane İredale Mineral BB Cream

Markanın oldukça geniş renk seçenekleri ve son derece sağlıklı formülleri var. Mineral pigmentler ile, organik yeşil çay ekstresi gibi , bir çok doğal bitkisel ekstreyi bir araya getiren markanın formüllerini görmek için dermomarket.com’u ziyaret ediniz. Tüm Jane İredale ürünleri dermatolojik klinik testlerden geçirilmiştir.

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me