Lierac Magnificence Serisi

Ünlü cilt bakım markası Lierac yeni Magnificence Serisi Anti Age ürünlerini tanıttı

Lierac Magnificence

Lierac Magnificence Krem

Lierac Magnificence Day & Night Anti-age gündüz gece kremi .

Zengin ve kadifensi yapıdaki yaşlanma karşıtı bakım kremi cildi pürüzsüzleştirmeyi ve güzelleştirmeye yardımcı olur. İçeriğindeki yüksek konsatrasyondaki D-Giyox kompleks hyaluronik asit ve A ve C vitaminleri sayesinde kırışıklık görünümünü ve elastikiyet kaybını azaltmaya yardımcı olur. Cildin genç görünüme kavuşmasını destekler. Kuru ciltler için ideal besleyici bitkisel yağlar ile zenginleştirilmiş içerği sayesinde cildi nemlendirir ve anında güzelleştirir.  Bitkisel iiçeriklerle desteklenmiş olan bu ürün, hücresel yaşlanmayı durdurur ve tersine çevirir. Normal – karma ve kuru ciltler için 2 ayrı tipi bulunan Lierac Magnifcience krem hem gündü hem de gece kullanımına göre tasarlanmış.  40 lı yaşlardan itibaren cildin tüm ihtiyaçlarına cevap verebiliyor.

Lİerac Magnificence Serisi

Lierac Magnificence Serisi

 

Lierac Magnificence Göz Çevresi

Lierac Magnificence Göz Çevresi

Lierac Magnificence Precision Eye Care Kırışıklık Giderici Göz Çevresi Kremi 4gr

Kremsi dokuadaki pürüzleştirici yapıya sahip göz çevresi kremi yaşlanmanın göz çevresine olan etkilerini giderirken göz çevresinin canlı ve güzel görünmesini sağlar. İçeriğindeki yüksek konsatrasyondaki D-Giyox kompleks hyaluronik asit. A ve C vitamin ve kırmızı asma ile göz çevresimndeki koyu halkaları ve şişikleri gidermeye destek olur. Lierac tarafından geliştirilen göz çevresinin hassas yapısına uygun fırça aplikatörü sayesinde göz çevresinde kolay uygulama olanağı ve etkili sonuçlar sunar.


lierac-magnificence-göz çevresi-bakımı
Uygulamadan hemen sonra;
%98 Pürüzsüz cilt,
%91 Gözlerde gün boyunca daha genç, dinlenmiş ve güzel görünüm.

Uygulamadan 7 gün sonra;
%89 Göz altı şişiklerinde azalma ve çevresinde eşit cilt tonu görünümü
%87 Koyu halkaların görünümün de azalma

Uygulamadan 4 hafta sonra;
-%29 Kırışıklık görünümünde azalma
%96 Göz çevresinde güzel görünüm

Bu müthiş ürün , görmeye alışık olmadığımız bir ambalajda ve uygulama yöntemi ile geliyor. Ucunda çok yumuşak bir fırça taşıyan ambalaj , arka bölümden çevirdiğinizde her bir tık sesi ile minik bir miktar kremi fırçanın içinden çıkartıyor. Tüm göz çevresine 2-3 tıklama sesi kadar krem yetiyor. Müthiş bir uygulama konforu ve göz çevresi için harika bir bakım sunuyor.

lierac-magnificence-serum

Lierac Magnificence Red Serum Intensive Revitalising Kırışıklık Giderici Yeniden Yapılandırıcı Serum 30ml

Yaşlanma karşıtı yeniden yapılandırıcı serum cilt tarafından kolayca emilebilen ve tüm duyulara hitap eden yapıya sahiptir. İçerdiği 2 kat fazla konsatrasyondaki D-Giyox kompleks hyaluronik asit. A ve C vitaminin sayesinde cildi yeniden canlandırır, dolgunlaştırır ve cildin genç görünümüne kavuşmasını destekler.

Bu ürünlerin tamamına diğer Lierac ürünlerinde olduğu gibi indirimli olarak www.dermomarket.com online dermokozmetik sitesinden ulaşabilirsiniz.

 

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me