LIERAC PHYTOLASTİL JEL VE SOLUTE

LIERAC PHYTOLASTİL JEL VE SOLUTE

Lierac; hem güzelliğinize güzellik katmak hem de iyi hissetmenizi sağlamak ve mükemmel görünmenize yardımcı olmak için 1975 yılından bu yana yanınızda… Lierac cilt bakımı ve vücut bakımı ürünlerinde haklı bir üne sahip.

LIERAC Laboratuvarları 70’li yıllarda kurulduktan çok kısa bir zaman sonra uzmanlığından bahsedilmeye başlandı. Fransız çekiciliği ve birleştirilen formüllerin göz alıcılığı ve etkinliği tüm ürünleri birer zevk şölenine dönüştürüyor.

Lierac markasının güneş bakım, vücut bakım ve yaşlanma karşıtı bakım ürünlerinin yanı sıra 35 yıldan beri nesilden nesile geçen lider çatlak karşıtı bakım ürünü olan LİERAC PHYTOLASTİL JEL ile hanımların en büyük cilt sorunlarından biri olan çatlaklara karşı koyuyor. Aslanpençesi, sarmaşık ve zemberek otunun yüksek konsantrasyonlarını içeren PHYTOLASTİL, çatlak görüntüsünün ortaya çıkmasını engellemenin yanı sıra var olan çatlakların azalmasına da yardımcı olur. Etkinliği on bir uluslararası deneyle kanıtlanmıştır; cildinizin pürüzsüzlüğünü ve sıkılığını destekleyen bu ürün sayesinde, hamileliğiniz sırasında ve sonrasında bile güzelliğini koruyan çekici bir anne olacaksınız.

Hamilelik döneminde veya ergenlik döneminde değişen hormon dengeleri ve hızlı kilo alımına bağlı olarak bayanların çoğunda çatlak oluşumuna rastlanır. Dünyada en çok tercih edilen çatlak önleyici bakım jeli olan Lİerac Phytolastil jel ile bu ürünü hamileliği boyunca düzenli olarak kullanan bayanların % 92. sinde çatlak oluşumuna rastlanmadığı klinik testlerle kanıtlanmıştır.

lierac-phytolastil-jel

PHYTOLASTİL JEL %35 oranında bitkisel yeniden yapılandırma kompleksi içerir. Yağsız jel göğüs, karın, kalça ve basenlerde çatlakların ortaya çıkmasını engeller. Her anne hassastır Phytolastil jel bu hassasiyete duyarlı yaklaşır ve zararlı maddeler içermez. Hamileliğin üçüncü ayından itibaren güvenle kullanılabilir.

phytolastil-solute

PHYTOLASTİL SOLUTE çatlakların görünümünü azaltmaya karşı etkili serumu, var olan çatlakların tedavisi için kullanabilirsiniz. %84 oranında bitkisel yeniden yapılandırma kompleksi içeren bu yağsız ve yoğun konsantrasyonlu solüsyon, mevcut çatlakların görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Oluşmuş çatlak tedavisinde sekiz hafta boyunca bu ürünü kullanmak daha sonrasında tedaviye Phytolastil jel ile devam etmek doğru olacaktır. Lierac Phytolastil çatlak bakım ürünleri ile anneler en az bebekleri kadar güzel görünecekler.

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me