Marka Parfümler

Marka Parfümler

Marka Parfümler

Marka Parfüm

‘’Parfüm cennetten gelen bir soluktur ‘’ sözü ile ünlü yazar Victor Hugo parfümün ne denli güzel olduğunu kısaca açıklamıştır aslında herkese. Keşfedildiği ilk andan itibaren bireyler üzerinde bırakmış olduğu etki dikkat çekmektedir. Ayrıca parfümler bireylerin öz güvenlerinin artmasında, kendilerini iyi hissetmelerini sağlamalarında, bireylerin yaratıcılıklarını geliştirmekte ve de bireylerin duygularını harekete geçirmektedir.

Parfümler bir diğer önemli nokta ise orijinal parfüm kullanmaktır. Bunun sebebi de yaşamın her alanında olduğu gibi parfümlerde de fazla kazanmak isteyenlerin kısa yolu seçerek farklı hilelere başvurmalarıdır. Bu durumdan kaynaklı olarak güzel kokmak ve bakımlı olmak için sağlığımızdan olmamaya özen göstermeli ve orijinal marka parfümlerin kullanılmasına dikkat edilmelidir. Parfüm üzerine ün yapan markaları ise sitemizden kolaylıkla sağlayabilmektesiniz.

Marka parfüm kullanımında da tüm parfüm kullanımlarında olduğu gibi dikkatli davranılması gereke n bazı hususlar bulunmaktadır. Örneğin; mevsime, giyim tarzınıza, teninize ve karakterinize uygun seçmeniz gibi…

Doğada bulunmakta olan eşsiz kaynaklardan elde edilen kokular yani parfümleri bizler için cilt sağlığımızı da koruma adına birçok ünlü marka hazırlamaktadır. Marka parfümlere güven duymanın en önemli sebebi ise kendilerini riske atamayacak olmalı ve dolayısı ile kişilerin güzel kokmalarını ve bakımlı görünebilmelerini sağlayacak kokular üretmeleridir. Her ne kadar almış olduğunuz parfüm ünlü bir markaya bile ait olsa bir başkasının tenin de durduğu gibi sizin teninizde duramayabilmektedir. Dolayısı ile öncelikle parfümden ne beklediğinize karar vermeniz gerekmektedir.

Sitemizde bulunan birbirinden ünlü parfüm markaları ve birbirinden güzel kokuları sizlere en uygun kokuyu seçmeniz adına yardımcı olacaktır. Mesela Burberry, Hugo Boss, Givenchy, Davidoff, Calvin Klein ve daha bir çok marka arasından kendiniz için en uygun olan kokuyu seçebilmektesiniz.

Share

Sevebilirsin...

11 Yanıt

 1. Tuğba diyor ki:

  Yaz için favorim calvin klein one,kış içinse armani code

 2. idil YILDIRIM diyor ki:

  Chanel N.5 klasik ama seçkin bir kokudur.Kalıcı zarif ve her mevsim kullanılan çiçeksi hafif bir parfüm.Tüm dünyada en çok kullanılan kadın parfüm olması tesadüf olmasa gerek.

 3. evde yazar diyor ki:

  Parfüm bir insanla bütünleşmeli, adeta o kişinin doğallığının bir parçası olmalıdır. Sık sık koku değiştirmek değil, kendisi gibi kokmak için parfüm kullanmalıdır kişi.. Önemserim kokuları:)

 4. irem çelikkanat diyor ki:

  cachanel amor amor un hastasıyım nasıl parfümdür o

 5. mine serim diyor ki:

  aşkım parfümüm lancome miracle 🙂 özellikle bu yaz aylarında hafif kokusuyla beni benden alıyor çok seviyorum 🙂

 6. nilay diyor ki:

  VERSACE BRIGHT CRYSTAL yaz için mükemmel bence 🙂

 7. şevval diyor ki:

  son 4 lünün kokusuna bayılıyorum, henüz alamadım ama reyonlarda koklamadan geçemediğim ürünler

 8. BÜŞRA diyor ki:

  Bence doldurma ve sahte parfümler çok kÖtü ve ağır kokuyor.Hiç kullanılmasa daha iyi.En iyisi herkesin başkasında gördüğünü değil, kendine uygun olanı kullanması.

 9. filiz diyor ki:

  ben aynı parfümde uzun süre kalamıyorum işte bu benim kokum diyebileceğim kokuyu henüz bulamadım 🙂 ama tabiki çok sevdiğim kokular var içlerinde mesela jadore, Givenchy ange demon vs gibi..

 10. benim favorim ultraviolet çiçeksi ve hafif bir koku senelerdir kullanıyorum herkes artık kokumdan tanıyor beni 🙂

 11. Seda Uzun diyor ki:

  Bir marc by jacobs daisy gibi bir parfüm daha var mı şu dünyada yaa. Bayılıyorum 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me