Mustela Ürünleri

Mustela Ürünleri

Mustela

Mustela Ürünleri  (kampanya stoklarla sınırlıdır 30/09/2013)

    1950 yılında şu an ki yönetim kurulu başkanının babası Paul Berthome  bir eczacı ile birlikte güçlerini birleştirerek  Laboratoires Expanscience şirketini kurdular. Bu iki yenilikçi girişimci ,çevrelerindeki annelerle konuştuklarında bebek bakımında ; bebeklerin cildini  kurutup tahriş  etmesine rağmen, annelerin sabundan başka seçeneklerinin olmadığını öğrendiler. Kadınların hayatları her geçen gün daha da modern ve kolay hale gelmesine rağmen bebek ürünleri ve hijyeni söz konusu olduğunda çok fazla yenilik yoktu. Bebeklerinin hassas cildini korumak için her bez değişimi sırasında annelerin  sabun, su, tatlı badem yağı ve pudra gibi ürünleri peşpeşe kullanmaları gerekiyordu. Bütün bunları gözlemleyen bu iki kişi, hem temizleyici maddeleri hem de yumuşatıcı  maddeleri bir araya getirdikleri “ikisi bir arada”    Mustela Şampuan adlı bir ürün geliştirerek  bir devrim yarattılar ve bugün mustela eczanelerde , tüm satış noktalarında bebek bakım ürünleri alanında lider bir marka olarak tanınmakta.

Online Satış noktası : http://www.dermomarket.com/Mustela-Urunleri,LA_699-2.html

    Bebek bakımı için üretilmiş Avrupa’nın ilk   temizleme losyonu 1950’de Mustela tarafından tanıtıldı. Dokusu ve hassasiyeti ile büyük ilgi gören bu ürün , kendine has ve tanınması kolay esansı ile de döneminin sembol ürünlerinden birisi oldu. O günden bu yana Mustela Ürünleri yeni bilimsel gelişmeleri takip edip ve sürekli şekilde formüllerini güncelleyip bebeklerin ve annelerin hayatlarını kolaylaştırmak için çalışmakta. Mustela  anne ve bebek cilt bakımı ve cilt problemlerinin çözümünde bir öncü olarak her zaman yenilikler yaratmaya devam edecek. Mustela bebek serisi yeni doğan bebeklerin  ve çocukların narin ciltlerinin günlük bakımında , banyoda, bez değişimi esnasında ve güneşten korunmasında kullanabilecekleri özel olarak formüle edilmiş dermokozmetik bakım ürünlerinden oluşur. Özellikle Mustela Bebek serisindeki tüm ürünler hipoallerjenik olarak üretilmekte. Ayrıca dermatolojik klinik testlerden geçirilmişlerdir.

Sağlıklı ve rahat olan bebek daha mutlu  olur. Mutlu bebek ailesine de mutluluk saçar. Mustela markası yıllardır ailelerin , annelerin ve bebeklerin mutluluğu için çalışmakta. Mustela Bebe serisi ürünleri kendi içinde günlük bakım serisi, banyo serisi, bez değişim serisi ve koruyucu bakım serisi olarak dörde ayrılmıştır. Anlaşılacağı üzere Mustela Bebe, annelerin bebekleri için ihtiyaç duyacakları tüm ürünlere en kolay şekilde ulaşabilmeleri için tasarlanmıştır.

Mustela Bebek Ürünleri Seti

Mustela Bebek Seti

Mustela Bebek ürünleri içerisinde bulunan günlük bakım serisi bebeklerin bakımları için temizlik ihtiyaçlarını gidermektedir. Banyo serisi ise yeni doğan saç ve vücut şampuanı, saç ve vücut temizleme jeli, bebek şampuanı, cold krem içeren güçlü temizleme jeli, cold krem içeren sabun ve yeni doğan köpük şampuanı ihtiva etmektedir. Özellikle bu seri içerisinde bulunan mustela konak şampuanı bebeklerin saçını yumuşak bir şekilde temizlemeye yardımcı olur. Bu işlemi gerçekleştirirken saç derisinin kimyasal dengesini bozmaz. Mustela konak şampuanı içeriğinde bulunan salisilik asidin keratin düzenleyici özelliği sayesinde bebek saçında oluşmuş konaklar giderilebilmektedir. Yeniden oluşumu da engellenmektedir. Ayrıca söz konusu konaklar yüzünden oluşan bakterilerin üremesi de engellenmiş olmaktadır. Bez değişim serisinde ise bez bölgesi temizleme mendilleri ve mustela pişik kremi bulunmaktadır.

Mustela Bebek ürünlerinin son serisi olan koruyucu bakım serisinde ise hydra bebe yüz, hydra bebe vücut, besleyici ve koruyucu mustela krem, cold krem içeren vücut sütü, cold krem içeren hydra stick, masaj yağı, arındırıcı ve yatıştırıcı göğüs balsamı bulunmaktadır.

Mustela anne serisinden örnekler vermek gerekirse :

Özellikle hamilelik dönemi ve bu dönemin devamı niteliğindeki doğum sonrası dönem için ürünler geliştirilmektedir. Mustela Anne serisinde daha oluşmamış veya çoktan yerleşmiş çatlaklar, göğüslerde gerilme, yorgun bacaklar, tahriş olmuş veya kurumuş cilt yapısı, cilt dayanaklılığının veya elastikiyetinin kaybı, emzirme sırasında zedelenen veya hassasiyetini kaybeden meme başı gibi durumların hepsi için uygun bir ürün bulmak mümkündür. 7 farklı ürüne sahip olan Mustela Anne serisi hamilelikte ve doğumdan sonraki dönemde ciltte oluşan değişikliklere uyum sağlamak için özel olarak formüle edilmiştir

Mustela satış noktaları hakkında bilgi almak isteyen bireyler internet sayfamıza girerek, mustela kullananlar, bebek ürünleri, mustela çatlak önleyici, bebek şampuanı yada www.dermomarket.com cazip fiyatlarla yetkili satış noktalarından ürünlerinizle buluşabilirsiniz…İnternet üzerinden yapılacak alışverişlerde değişik kampanyalara rastlamak mümkündür, bu sitelerimizden diğer markalara ait bir çok dermokozmetik ürünlere de kolayca ulaşabilir  ve keyifli bir alışverişe merhaba diyebilirsiniz….

Share

Sevebilirsin...

9 Yanıt

 1. Merve Çelik diyor ki:

  Kuzenimin miniği için bu ürünleden kullanıyoruz ve memnunuz .
  Mmustela ürünlerinden birinin de sivilcelere iyi geldiğini okumuştum hatta lamyaı da düşünmüştüm sonrasında vazgeçtim 🙂

 2. FERİDE İSMAİLOĞLU diyor ki:

  harika bir şekilde ürün tanıtılmış çok açıklayıcı teşekkürler

 3. Tuğçe Küpeli diyor ki:

  Mustela vücut kremi kupkuru olan vücudumu bile nemlendirmeyi başardı. Gözüm kapalı tavsiye ederim

 4. Ece Dereci diyor ki:

  mustela ürünlerini yeğenim için kullandık. ablam iki çocuğunda da çok yararını gördü. onun referansıyla ben de cocuğuma kullanacağım

 5. deniz öz diyor ki:

  Mustela vücut kremi kupkuru olan vücudumu bile nemlendirmeyi başardı onun için mükemmel bir ürün tavsiye ederim

 6. Arzu Balçın diyor ki:

  Bebek ürünlerine bayıldığım markalardan biri, torunum için kullanıyoruz, tavsiye ederim..

 7. muhsine durmus diyor ki:

  harıka bır set bu çanta her anne nın mutlaka sahıp olması gerekn bır çanta harıka urunler bulunuyorr

 8. nalan diyor ki:

  mustela ile tanıştıktan sonra başka hiçbir ürün begenemedim kızıma dogdugundan beri kullanıyorum harika.

 9. selda diyor ki:

  mustela ürünlerini kullananlar çok memnunlar. en kısa zaman da ben de deneyeceğim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me