Nuxe

Nuxe Ürünleri

Nuxe

Nuxe

Nuxe Cilt Bakım ürünleri, eczane kozmetiği alanında çok önemli bir yeri olan seçkin Fransız markasıdır. Özellikle ürün içeriklerinin doğallığı ve sağlıklı olmasına verdiği önemle tanınır. Nuxe ürünleri %98’e varan doğal içerikleri ile hem sağlıklı hem de güzel görünmenin kapılarını açıyor. Çoğu Nuxe ürünü diğer markalarda eşi benzeri olmayan formüllere sahip. Özellikle Nuxe Huile Prodigieuse kuru cilt bakım yağı markanın en çok bilinen ve en çok satan ürünü olma özelliğini taşıyor.

Nuxe ürünleri Paris merkezli bir firma ve ürettiği ürünlerle ilgili yüzlerce patente sahip. kendi Ar-ge çalışmalarını kendi araştırma laboratuvarlarında yürütüyor. Eczacı bir aileden gelen Liza Jabes Nuxe Genel direktörü der ki  “Bir eczacı olan babam bitkilerin Bitkilerin sonsuz gücü hakkında tutkulu bir araştırmacıydı ve beni genç yaşımda doğanın gücüne ikna etmiş olması ve bana aşıladığı güzellik felsefesi ve Nuxe markasının gelişimde benim için  en büyük ilham kaynağım olmuştur. 

Nuxe Nuxellence Jeunesse Enerji veren Anti-Aging Bakım Kremi

Nuxe Nuxellence Jeunesse

Nuxe markası da Nature ve LUXE kelimelerinden türetilmiş bir marka adıdır. Doğa ve Lüxe bir araya geldi.

Eczanemizde tanık olduğumuz Nuxe kullanıcılarının memnuniyeti de bizleri bu marka konusunda cesaretlendiren şeylerden birisi . Cildinize uygun bir ürün seçmeniz durumunda memnun kalacağınız özelliklere sahip bir marka bu.

Nuxe Brigtening Program serisi leke ürünleri,  nemlendirici kremler ve göz çevresi bakım ürünleri de özellikle göz atmanızı istediğimiz ürünler arasında. Marka tüm bunların yanında kampanyalı setleri ve kofreleri ile de tüketiciyi destekleyen satış imkanları sunmakla şöhret yapıyor. Özellikle son aylarda  Selülit kremleri ve yağları yanında duş jeli hediyeli verildi ve bu kampanya çok  büyük başarı elde etti.

Nuxe kullananlar ürünlerden duydukları memnuniyeti yaptıkları yorum ve önerilerle paylaşmaktalar.

Sitemizde tüm Nuxe ürünlerini indirimli ve kampanyalı olarak satın alabilirsiniz. Dermomarket.com Nuxe ürünleri indirimli yetkili online eczane satış noktasıdır.

Kaynak : http://www.dermomarket.com/Nuxe-Paris-Urunleri,LA_702-2.html

Markaya  ilham kaynağı olan doğa bitmez tükenmez bir etkinlik ve sürekli yenileniş yeniden yaratılış kaynağı. Bu zenginliği doğal kozmetiğin anahtarı olarak gören firma kurulduğu ilk günden bu yana  cilt bakım alanında büyümesindeki esas motor gücü kendi Ar-ge laboratuvarı olmuştur.  Firma  kendi ar-ge çalışmalarının ürünü olan tüm dünyada geçerli 32 ayrı  patent  sahibidir. Firmanın ürünlerinin güvenlik ve etkinlikleri kendi klinik ve bilimsel testleri ile sıkıca takip edilir ve bağımsız kuruluşlar tarafından da onaylanır.  Eğer bir ürünü tüketiciye sunulduysa , bu ürün mutlaka sıkı disiplin altında yapılan güvenlik, kalite ve etkinlik testlerinden başarı ile geçmiş anlamına gelir.

 

 

Share

Sevebilirsin...

11 Yanıt

 1. Merve Kuru diyor ki:

  Çok teşekkürler bilgiler için.Ne zaandır merak ettiğim ve almak istediğim bi markaydı.İndirimli olması cok iyioldu..

 2. Madame Kokoş diyor ki:

  Nuxe markasını bende sevdim gerçektende,kuru yağını tavsiye edeerim herkese.

 3. elif doğan diyor ki:

  çok güzel bir ürün herkese tavsiye ederim

 4. filiz diyor ki:

  nuxe ürünleri gerçekten çok başarılı indirimde olmasıda iyi olmuş..

 5. saadet diyor ki:

  Nuxe Huile Prodigieuse’ü cok severek cildime de sacima da kullaniyorum indirimde olmasi super ! 🙂

 6. Aylin diyor ki:

  Nuxe ürünlerini henüz deneme şansım olmadı, fakat bu kadar güzel yorumlardan sonra mutlaka deneyeceğim.

 7. Özlem diyor ki:

  Nuxe; hakkında her zaman olumlu yorum duyduğum,okuduğum kendini kanıtlamış güzel bir marka. Ben Nuxe’un kuru yağını saç bakımımda kullandım ve çok memnun kaldım, herkese tavsiye ederim.

 8. ezgi diyor ki:

  Nuxe ürünleri hakkında çok olumlu duyumlar aldım, özellikle kuru yağı hakkında… Son dönemde deneyeceğim bir ürün

 9. Aylin diyor ki:

  Bu aralar adını sıkca duyduğum bir ürün olumlu yorumlar duyuyorum hakkında denemeyi düşünüyorum kesinlikle.

 10. Merve Yıldız diyor ki:

  Ben bu markanın kuru yagını öneriyorum kesinlikle! 🙂

 11. Betül Kobya diyor ki:

  nuxe’nin ürünlerini çok merak ediyorum, hala indirimdeyse alabilirim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me