Organix Şampuan ve Saç Bakım Ürünleri

Organix Saç Bakım Ürünleri ve Organix Şampuanlar

Saç bakımı güzelliğin vazgeçilmez bir unsuru. Saç bakımı da ilk önce temizlikle başlıyor. Saç temizliği için halen sabun kullanan kaldı mı?  Sabunlar saçları matlaştırıp saçlı deriyi tahriş edebiliyor. Bu nedenle hem saç sağlığını koruma hem de saç bakımı yapmak için farklı özelliklerde şampuanlar kullanıyoruz. Bu yazımızda size ABD’den ithal edilen farklı bitkisel özler ve doğal içerikleri ile hem saç bakımı yapan, hem de bir çok saç problemine çözüm üreten  Organix Şampuan ve diğer Organix Saç bakım ürünlerinden bahsedeceğiz.

Organix Şampuanlar öncelikle 385ml hacimleri ile yeterli boyutta ve fiyatları sanki yüksek  gibi gözükse de hacime oranla oldukça ekonomik diyebiliriz.

Organix Argan Oil Shea Yağı Şampuanı

Organix Argan Oil Shea Butter Şampuan

Örneğin Organix Şampuan dendiğinde bu günlerde en çok kullanılan yandaki resimde gördüğünüz şampuanın hacmi 385 ml ve fiyatı  38 TL ve dermomarket.com’daki indirimli fiyatı ise 30 TL ye kadar düşüyor.

Bu eşsiz formül, Argan yağı ve Shea yağı ile saçı yumuşak ve dayanıklı hale getirirken , saçın kabarmasını ve elektriklenmesini de önlüyor.

Formülünde sülfat içermeyen bu şampuan, doğal içerikleri sayesinde her hangi bir hassasiyet ya da tahrişe sebep vermeden saçlarınızı mükemmel şekilde temizlerken aynı zamanda hem saç derisini hem de saç telini bakımdan geçiriyor.

Organix Şampuan çeşitleri daha bir çok farklı etken madde ile de saç bakımınıza katkı sağlayan formüllere sahip.

 

Organix Australian Tea Tree Şampuan da bu özel bakım şampuanlarından birisi. Çay ağacının bilinen

Organix Tea Tree Şampuan

Organix Çay Ağacı Şampuanı

antimikrobiyal ve antifungal etkisinin yanında aynı zamanda antioksidan özellikleri de oldukça güçlüdür. Bu sayede saçlı deride görülen kepeklenme ve hassasiyeti giderirken , saçlarınızı zararlı serbest radikallere ve toksinlere karşı da koruma altına alır.   Dermomarket fiyatı indirimli olarak yine 30 TL   .

Diğer tüm Organix Şampuanlar ve Organix Saç Bakım Ürünleri için Organix Saç Bakım Ürünleri sayfamızı ziyaret ediniz.

Organix Şampuanların yanı sıra , diğer bakım ürünlerinden Argan Yağı, Brasilian keratin , Keratin yağı, Seha yağı gibi bakım ürünlerine de göz atmanızı tavsiye ederiz.  Organix saç bakım ürünleri arasında mutlaka kendi saçınıza uygun bir şampuan ya da bakım ürünü bulacaksınız.

Share

Sevebilirsin...

1 Yanıt

  1. Nazlı Börkü diyor ki:

    Bu şampuanlar ile saçlarımız istediği bakımın fazlasına bile kavuşur ve çok güçlenir. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me