Perricone Md Ürünleri

Perricone Md Cilt Bakım Ürünleri

Dermokozmetik Cilt Bakım ürünleri arasında belki en ilginç marka Perricone MD cilt bakım ürünleridir.  Sebebi ne derseniz elbette Dr Perricone’nun kendisi .  Perricone MD  Ürünleri’nin kurucusu  Dr Nicolas Perricone çok renkli kişiliğe sahip, araştırmacı, tıp doktoru , dermatoloji uzmanı, mucit ,hayırsever iş adamı ve NAsa Uzay bilimcisi.

Perricone MD

Perricone Md ürünlerinin Sahibi

Bu renkli karakterin altında bir şeyler üretmeye , yenilikler keşfetmeye can atan hiper aktif bir insan bulunuyor. Dr Perricone ve dolayısı ile Perricone Md ürünleri dünyadaki en önemli yaşlanma bilimi çalışmalarının sahibi . Sağlıklı yaşlanma ve cilt bakımı, anti-age ürünler üzerine ve sıkılaştırıcı bakım , göz çevresi kremleri üzerine başka hiç bir marka ya da dermokozmetik üründe göremeyeceğiniz etken maddelere sahip Perricone Md ürünleri.

AYnı zamanda bir çok TV programında yapımcı ya da sunucu olarak rol alan Dr Perricone  Amerika Birleşik Devletlerinde oldukça popüler bir kişilik.

Perricone Md Ürünlerinin neredeyse tamamı klasik dermokozmetik anlayışının çok çok ötesinde. Bu durum biraz fiyatlara da yansımış durumda elbette. Ancak Perricone Ürünlerini kullananlar yaptıkları yorumlarda her zaman verdikleri paraya değdiğini , yaptıkları harcamadan pişman olmadıklarını söylemişlerdir.

En çok tercih edilen Perricone Md ürünlerini sıralamak gerekirse :

Perrcione MD Blue Plasma , Perrcione MD Cold Plasma,  Perricone Md Neuropeptide serisi , Acyl Glutatione serisi gelmektedir.

Bunun yanında Perricone MD Cilt temizleme ürünleri de  çok çok beğenilen ve tercih edilen ürünler arasında yer alıyor. Ancak  en meşhur ürünlerden biri olan Perricone MD İntensive Pore Minimizer ve Pore Treatment adlı ürünleri söylemeden geçmek hata olur.

Perricone MD cilt bakım ürünlerine indirimli ve kampanyalı olarak ulaşabileceğiniz online eczane satış noktamız  : http://www.dermomarket.com/Perricone%20MD%20Urunleri,LA_926-2.html

Dermomarket.com  Perricone MD yetkili online eczane satış noktasıdır .

 

 

 

Share

Sevebilirsin...

3 Yanıt

  1. Uğur Aksu diyor ki:

    İnsanların kullanacakları ürünler hakkında bu şekilde detaylı bilgi sahibi olması çok önemli. Bilgiler için teşekkürler.

  2. Emine Yıldız diyor ki:

    bilgi için teşekkürler 🙂

  3. ebru diyor ki:

    Guzel bilgilendirme. Teşekkürler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me