Physicians Formula BB serisi

Physicians Formula BB Serisi

En hassas ciltlerin dahi kullanımına uygun makyaj ürünleriyle tanınan Physicians Formula, BB serisinde de oldukça başarılı… “BB Krem, BB Kapatıcı ve BB Pudra”dan oluşan seri, ten makyajında ihtiyaç duyulan tüm ürünler düşünülerek geliştirilmiş.

Physicians Formula BB krem ve serisi

Physicians formula BB serisi ürünler

soldan sağa- krem, kapatıcı, pudra

BB Kapatıcı, likit formda, kalem şeklinde ve ucunda fırçası bulunan bir ambalaja sahip, bu sayede kullanımı bir o kadar pratik oluyor. Kendisi, oldukça yumuşak bir yapıya sahip, kolaylıkla sürülüyor ve parmakla birkaç dokunuşta cilde oturuyor. Doğal ve ışıltılı bir görünüm veriyor.

Physicians Formula Mineral Makyaj

Physicians Formula Mineral Makyaj

BB Krem, rengi biraz koyu gibi göründüğü için açık tenliler alırken tereddüt yaşayabilirler ancak ten ile birleştiğinde yüzünüzde koyu ve maske görünümlü bir sonuç vermiyor. Tamamen doğal görünümlü bir sonuç veriyor. Yapısı aynen kapatıcısında olduğu gibi yumuşak ve kolaylıkla uygulanıp cilde çabuk oturuyor. Kapatıcılığı da BB krem için oldukça güzel.

Ve… benim aşık olduğum Physicians Formula Mineral Makyaj ürünlerinden biri BB Pudra, acele ile çıkmam gereken zamanlarda veya uykumu alamayıp makyaj yapmaya üşendiğim zamanlarda sadece bu pudrayı uygulamak bile harika sonuçlar veriyor. Oldukça kapatıcı özellikte bir pudra olmuş J T bölgemde yağlanma olmasına rağmen yalnızca pudra kullanmak cildimi oldukça fazla kurutuyor ama bu pudrada öyle bir sonuçla hiç karşılaşmadım. En sevdiğim yanı sivilce çıktığı zamanlarda sivilce görünümünü dahi gayet iyi kapatması ve cilde sağlıklı ışıltılı bir görünüm vermesi J Tek başına harikalar yaratıyor. BB serisi böyleyse Physicians Formula’nın CC serisinin güzelliğini düşünemiyorum ve sabırsızlıkla Türkiye’de satışa sunulmasını bekliyorum.

 

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me