REN Skincare Cilt Bakım Ürünleri

REN Skincare Cilt Bakım Ürünleri

Dünya çapında 43 ülkede bulunan, 10 sene önce ilk mağazasını Londra’da açan REN Skincare Cilt Bakım Ürünlerinin en önemli özelliği cilt dostu olmayan maddeleri içermemesi ve en son teknolojiyi kullanarak üretilmesi. ‘’Temiz Biyoaktif’’ cilt bakımı kavramının öncülüğünü yapan REN,  hem vücut hem de cilt bakım ürünlerinden oluşuyor. Son derece hoş kullanımlar sunan markada cilde zararlı olan maddeler kullanılmıyor ve raf ömrünü uzatan kimyasallar %1’den az oranda ekleniyor. Ürünler en hassas cilt göz önünde bulundurularak formüle ediliyor.

renürünleri

REN Slean Skincare cilt dostu biyoaktiflerle formüle edilen ürünler ile cilt için her mevsimde temiz ve sağlıklı bir bakım sağlamaktadır. Bu doğrultuda da, daha uzun süre genç görünebilmeniz için sizi daha sağlıklı, ışıltılı ve doğal dengesine kavuşmuş bir ciltle buluşturur.

Ren’in vakumlu ambalajı en önemli koruyucusudur. Bu ambalaj mikropların havadan ve ürünle temas eden ellerimizden ürüne geçmesini tamamiyle engeller.

REN raf ömrünü uzatmak için en zararsız koruyucu maddeleri %1’den az oranda kullanılır. Organik bir bileşik olan , organik ürünlerin üretilmesinde sentez olarak da kullanılan ve glikol eter olarak cildiye ürünlerinde özellikle deri merhemlerinde sıklıkla kullanılan Fenoksietanol ve doğal amino asitlerden elde edilen sodyum hidroksimetilglicenat REN ürünlerinde kullanılan koruyucu maddeler. Bunlar ürünlerde sadece%1 oranında kullanılıyor. Piyasada kullanılan koruyucu maddelerden daha az zararlı olsalar da yine de sentetik olan bu maddeler için REN daha doğal alternatifleri arıyor.

REN’in temiz cilt bakımı filozofisi üç kelime (3P) ile özetlenebilir: Etkinlik, Temizlik, Memnuniyet

ETKİNLİK

REN cildinizde çığır açan ürün formülasyonlarını, yüksek teknoloji ile birleştirerek üretir, bunları özenle test eder ve klinik olarak kanıtlanmış sonuçlarla sizin kullanımınıza sunar.

TEMİZLİK

REN ürünlerinde sadece bitkisel ve mineral türevi olan içerikler kullanılır. Ürünlerinde kesinlikle sentetik bileşenler gibi cilde dost olmayan maddeler bulunmaz. Biyoteknoloji ve bilim dünyasını yakından takip ederek formülasyonlarında hücre ömrünü uzatan Sirtüin aktivatörler, temel yağ asitleri bakımından zengin spirulina ve sarkmaları önlemeye yardımcı olan perlekan aktivatörleri ile doğal botoks etkisi gösteren peptitler gibi bileşenleri kullanmaktadır.

MEMNUNİYET

REN ürünleri kullanılırken hissedilen doku, koku ve deneyim, dünyayı çok daha iyi bir yer haline getirecek ve burada yaşamak da bize keyif verecektir.

İçeriklerinde hiçbir kimyasal madde bulunmadığından her yaştan kadın ve erken REN Skincare’de cilt tipine uygun ürünler bulabilmektedir. REN için önemli olan farklı cilt tiplerine ve sorunlarına temiz ve ileri teknolojiyi performanstan ve ürünlerin niteliğinden ödün vermeden çözüm üretebilmektir. Dermomarket.com Ren Cilt Bakım Ürünlerini en uygun fiyatları ile satışa sunmuştur.

REN ürünlerinde cildi tahriş eden maddeler bulunmaz: Glikoller, diglikoller (propilen glikol gibi), PEG ler, PPG ler, üre, D.E.A, T.E.A, PABA ve diğer güneş kremleri, alifatik alkoller, hidrakarbonlar, fitalatlar, fumaratlar, aminler, alkanolaminler, sentetik AHA/BHA lar, poliakrilamid, metakrilat, elastomer, poloksamer, sitren, vinil, sentetik bağlayıcılar, polikuterniyum, naylon, nitriller, nitrosamine, bromatlar, flor, alüminyum, aliminyum oksid.

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me