Revitol Kirpik ve kaş serumu

Revitol Kirpik – Kaş Besleyici Serum

Revitol Kirpik Serumu

Revitol Kirpik Serumu

Yüz ve göz güzelliği ile ilgili önemli unsurlardan birisi de uzun ve güçlü kirpiklere sahip olmak. Bazı kadınlar bu konuda oldukça şanslılar ve doğal olarak uzun ve güçlü kirpiklere sahipler. Ama bir çok kadın da bu açığı makyaj ürünleri ile kapamak için epeyce çaba sarf etmek durumunda kalıyor. İşte burada Revitol kirpik ve kaş besleyici serum devreye giriyor.

Saç besleyici, sakal besleyici ürünler olduğu gibi, kirpiklerinizi  beslemek ve güçlendirmek için kullanabileceğiniz ürünler var. Bunlardan birisi de Revitol kirpik ve kaş bakımı serumu .

Revitol (Kaş ve Kirpik Bakım Serumu) 10 ml

Kaş Bakım Serumu 10 ml

İçindekiler: Hint yağı (Oleum Ricini Sp.), Fındık yağı (Oleum Corylus Maxima Miller), Joloba Oil (Oleum Simmondsia Chinensis), Çörek Otu (Oleum Nigella Satica), Susam Yağı (Oleum Sesamum İndicum), İsırgan Tohumu Yağı (leum Urtica Diotica), Kayısı Çekirdeği Yağı (Oleum Prunus Armeniaca), Vitamin E (Tocopheryl Acetste), Benzyl salicylate, citral, citronellol, geraniol, hexyicinnamic aldehyde, 2-(4 tert-butylbenzyl) propionaldehyde,İ,d-limonene, linalool, hydoxy-methylpnethylcyclohexenecarboxaldehyde.

Kullanım: Kaş bakım serumu, özel uygulama pedi sayesinde günde 1 defa tercihen yatmadan önce kaşlara sürülür, ve hafif masaj yaparak uygulanır.

Kirpik Bakım Serumu 10 ml

İçindekiler: Hint yağı (Oleum Ricini Sp.), Fındık yağı (Oleum Corylus Maxima Miller), Üzüm çekirdeği yağı (Oleum Vitis Vinifera), Buğday Yağı (Oleum Triticum Vulgare) Tatlı Badem Yağı (Oleum Prunus Amygdalus Dulcis) Vitamin E (Tocopheryl Acetate), Benzyl salicylate, citral, citronellol, geraniol, hexylcinnamic aldehyde, 2-(4 tert- butylbenzyl) propionaldehyde,İ,d-limonene, linalool, hydoxy-methylpnethylcyclohexenecarboxaldehyde.

Kullanım: Kirpik Bakım Serumu, özel uygulama fırçası sayesinde günde 1 defa tercihen yatmadan önce kirpiklere sürülerek uygulanır.

Uyarı: Kaş ve Kirpik bakım serumunun göze kaçması durumda gözlerinizi bol su ile yıkayınız. kozmetik amaçlı üretilmiştir. Kullanmadan önce cildinizin görünmeyen bir yerinde, tercihen kol iç yüzeyinde test edip kullanınız.

Bu ürünü en ucuz fiyatla www.dermomarket.com adresinden satın alabilirsiniz.

Kaynak : http://www.dermomarket.com/Revitol-Kas-ve-Kirpik-Bakim-Serumu-10-ml,PR-13039.html

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me