Skincode 3lü Güzellik Ve Bakım Seti

int1

Skincode Essential Lifting Moisture Nemlendirici Sıkılaştırıcı Maske 75ml

Cildinizin kaybettiği nemi 10 dakika gibi çok kısa bir sürede geri kazanmasına yardımcı olan Skincode Essential Lifting Moisture Nemlendirici Sıkılaştırıcı Maske, zengin içerikli nemlendirici özelliği ile cildinizin çok daha sağlıklı ve genç görünmesini sağlar. Nemini kaybetmiş ve yorgun ciltler için özel olarak geliştirilen bir formüle sahip olan bu maske, ihtiyacınız olan nemi cildinize geri kazandırır.

Skincode Essential Lifting Moisture Nemlendirici Sıkılaştırıcı Maske Özellikleri

Cildinize hızlı bir şekilde enerji vererek, cilt dokusunun yeniden yapılanmasına yardımcı olan Skincode Essential Lifting Moisture Nemlendirici Sıkılaştırıcı Maske, İsviçre’nin en ünlü laboratuvarlarında hazırlanmıştır. Dermatolojik ve klinik testlerden geçen maske, herhangi hayvansal bir katkı maddesi içermemektedir.

Skincode Essential Lifting Moisture Maske Kullanımı

Haftalık cilt bakımızın bir parçası haline gelen Skincode Essential Lifting Moisture Nemlendirici Sıkılaştırıcı Maske, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır.  Yüzünüzde 15 dakika boyunca beklettiğiniz maskeyi ılık su ile duruladıktan sonra cilt bakım ürünlerinizi uygulayabilirsiniz. Sabah ya da akşam yatmadan önce uygulanması önerilen maske, ihtiyaca göre haftada 1 ya da 2 kez uygulanmalıdır.guzellik-bakim-goz-cevresi-kadin-genclesme-2

Skincode Essential 24 H Cell Energizer Nemlendirici Sıkılaştırıcı Canlandırıcı Krem 50ml

24 saat hücreye enerji veren krem Skincode Essential 24 H Cell Energizer Nemlendirici Sıkılaştırıcı Canlandırıcı Krem, hafif ve kadifemsi bir yapıya sahiptir. Hassas ve cansız ciltler için ideal olan bu krem, eşsiz formülü ile hücre yenileme sürecini hızlandırmaktadır. Cildin savunma mekanizmasını harekete geçirmek için özel olarak geliştirilen Skincode Essential 24 H Cell Energizer Nemlendirici Sıkılaştırıcı Canlandırıcı Krem, sıkılaştırıcı ve kırışık azaltıcı etkiye sahiptir.

Skincode Essential 24 H Cell Energizer Nemlendirici Sıkılaştırıcı Canlandırıcı Krem Hakkında

Erken yaşlanma belirtileri gösteren ciltlerde, kırışıklıkların önlenmesine yardımcı olan Skincode Essential 24 H Cell Energizer Nemlendirici Sıkılaştırıcı Canlandırıcı Krem bu tür ciltler için ideal bir kremdir. Serbest radikallere karşı cildi koruyucu etkiye sahip olan krem, cildin durumu ve görüntüsünü iyileştirmektedir.

Skincode Essential 24 H Cell Energizer Nemlendirici Sıkılaştırıcı Canlandırıcı Krem Kullanımı

Günde 1 ya da sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez kullanılması tavsiye edilen Skincode Essential 24 H Cell Energizer Nemlendirici Sıkılaştırıcı Canlandırıcı Krem, temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine parmak uçları ile masaj yaparak ve dairesel hareketlerle uygulanmalıdır. Sıkılaştırma ve nemlendirme özelliklerine sahiptir.

Skincode Essential Firming Zone Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Jeli 15ml

Hassas göz bölgesi için gerçek bir zaman savaşçısı olan Skincode Essential Firming Zone Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Jeli, sıkılaştırıcı etkisi ile daha ilk kullanımda cilde esneklik ve canlılık kazandırır. Gözaltında oluşan torbaları, çizgileri ve kırışıklıkları azaltan jel, kokusuz ve yağsız yapısıyla oldukça doğal bir üründür. Göz bölgesi ve çevresini daha genç ve daha canlı göstermeye yardımcı olan bu krem bakışlarınıza canlılık ve parlaklık kazandırmanıza yardımcı olur.

cilt-bakimi-temizligi1Skincode Essential Firming Zone Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Jeli Hakkında

Hemen gösterdiği sıkılaştırıcı etkisiyle cildi nemlendiren ve enerji veren jel, pratik uygulanan bir yapıya sahiptir.

Skincode Essential Firming Zone Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Jeli Kullanımı

Sabah ve akşam günde 2 kez, günlük bakımın bir parçası haline getirmeniz gereken Skincode Essential Firming Zone Sıkılaştırıcı Göz Çevresi Jeli, göz çevresine ince bir tabaka halinde uygulanmalıdır. Emilene kadar hafif dokunuşlarla uygulayacağınız jel, uygun bakım ürünleri ile desteklenmelidir.

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me