Strivectin Cilt Bakım Ürünleri

Strivectin Cilt Bakım Ürünleri

strivectin

Cilt bakımının öneminin farkında olan, bu konuda en iyiyi isteyen, denediği cilt bakım ürünleri içinde son olarak en iyisini bulduğunu düşünen, dermokozmetik bilinci olan bayanlar…

StriVectin‘ in patentli formu olan NIA- 114, ürünlerin cilde yüksek konsantrasyonlarda ulaştırılmasını sağlar. Bu, daha sağlıklı cilt hücreleri ve daha güçlü bir bariyer oluşturan doğal onarım süreçlerini harekete geçirir.

DNA onarımı cilt hücrelerinin içinde yapılır.

Cilt Bariyeri güçlendirilir. Nem içeride tutulur ve cilt daha iyi korunur.

Hücrelerdeki enerji düzeyi artar ve hücre döngüsü hızlanır.

Pigment transferi normalleştirilir.

StriVectin Felsefesi: Ciltteki görünür yaşlanma belirtilerini gidererek, en iyi cilt bakım tedavilerini geliştirmektir.

Daha Fazla Bilim = Daha Az Çizgi

str

YAŞINI GÖSTERMEYEN CİLT, SAĞLIKLI CİLTTİR

StriVectin’in tüm ürünlerinin formülünde patentli NIA-114 teknolojisi yer alır. NIA-114 Teknolojisi; cilt kanser araştırmaları sonucu elde edilmiştir. Cilt sağlığını geliştirmek için tasarlanmış onarıcı ve yapılandırıcı özellikleri olan bu molekül, yaşlanmayı geciktirici tüm bileşenlerin etkisini artırmakla kalmaz, son derece önemli cildin koruyucu bariyerini de güçlendirerek, cildi sağlamlaştırır. Bu sayede ciltteki nemin korunmasında cilde yardımcı olur ve tüm yaşlanma belirtilerine karşı savaşabilmesi için cildi daha sağlıklı bir yapıya kavuşturur.

35 yıl boyunca cilt kanseri üzerinde çalışan bilim adamları tarafından keşfedilen NIA-114 titizlikle test edilmiş ve klinik olarak kanıtlanmış Anti-Age etkili bir formüldür. NIA-114 cilt bariyerini güçlendirmek, onarmak ve çevresel etkenlerden korumak için sürekli bilimsel olarak test edilmektedir.

Bu kremlerden biri olan StriVectin SD, aslında 2003 yılında çatlak onarıcı olarak piyasaya sunulmuş. Kırışıklık gidermeye yardımcı olduğu, sonradan kremi yüzlerinde deneyen tüketiciler tarafından keşfedilmiş. StriVectin SD Uluslararası Eğitim Jana Watkins, kremin içeriğindeki striadil maddesinin kolojen yapıyı güçlendirerek kırışıklıkların iyileşmesine yardımcı olduğunu söylüyor.

Strivectin deneyimli uzman kadrosu ile beraber dermokozmetik ve mineral makyaj alanlarında çalışmalarına hızla devam etmektedir. Dermokotik ürünlerini klinik şartlarda, kalite ve güvenilir hizmet prensibi ile geliştirmektedir. İnsanların daha sağlıklı, hoş ve güzel bir görünüm istemeleri dermokozmetik ürünlere olan ilgilerin artmasını da sağlamıştır. Dermokozmetik ürünler hassasiyet testlerinden geçer ve klinik ortamlarda geliştirilirler. Bu sebeple kozmetik ürünle göre daha sağlıklı ve etkilidirler.

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me