Synchroline Aknicare

Synchroline Acnicare

Synhcroline Acnicare Akne Bakım Serisi

Synchroline Aknicare Akne Bakım Serisi ürünler

Seçkin İtalyan Dermokozmetik markası Synchroline , Akne ve yağlanma sorunu yaşayan ciltler için eşi benzeri olmayan Synchroline Aknicare Serisi ürünleri üretiyor.  Bu ürünlerden özellikle Aknicare Skinroler ve Aknicare Chest and Back diğer hiç bir markada bulamayacağınız tarzda dermokozmetik ürünler.  Bunun yanında akne sorunu yaşayan ciltler için yeterli ve güvenli güneş koruma sağlayan aynı zamanda matlaştırıcı ve nemlendirici özellikteki Aknicare Sun spf 30 güneş kremi de çok başarılı bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. 

Synchroline Aknicare CB Chest&Back 50ml

Tanımı: Aknicare CB, yağsız emülsiyon formunda bir sprey olup, göğüs ve sırttaki aknenin bakımında kullanılmak üzere formüle edilmiştir. Formülündeki etken maddeler ile aknenin 4 temel sebebi üzerinde de geniş etki sağlaması mümkün olmaktadır. Hafif ve orta düzeydeki aknede kullanımı önerilir.

Kullanımı: Aksi belirtilmedikçe, göğüs ve sırta 20 cm uzaktan ürünü sprey şeklinde uygulayınız. İstenirse el ile ürünün tamamen emilmesini sağlayınız. Günde 2-3 kez kullanılabilir. Kullanıktan 3-5 dk sonra giysilerinizi giyiniz.

Yüz için kullanılması önerilmez. Formülünde %0.5 Salisilik asit bulunur. Salisilik aside karşı alerjiniz varsa kullanmayınız.

Synchroline Aknicare Sr Skin Roller

Aknicare Sr Skin Roller, roll on şeklinde şişelenmiş yağlı ve akneli ciltlerin bakımına yardımcı losyondur. Ciltte belirgin hale gelmekte olan akne görünümlerinin üstüne uygulandığında gelişimini yavaşlatmaya yardımcı olur. 24 saat içinde 4-8 uygulama ile gelişmekte olan aknelerin engellenebilmesi mümkün olur.

Kullanım: Günde 4-8 kez sadece akne görünümlerinin üstüne uygulanır.

Bu ürünleri ve tüm Synchroline ürünlerini aşağıdaki linkleri kullanarak dermomarket.com’dan online olarak en ucuz fiyatlarla satın almanız mümkün. Dermomarket Synchroline Aknicare ürünleri ve daha bir çok dermokozmetik ürünün online eczane satış noktasıdır.

http://www.dermomarket.com/Synchroline-aknicare,TA-2824.html

http://www.dermomarket.com/Synchroline-Urunleri,LA_713-2.html

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me