Vichy Dercos Kepek Şampuanı

Kepek Sorunu

Vichy Kepek Şampuanları

 

Vichy Dercos Şampuan

Vichy Dercos Şampuan

Kepeklenme özellikle erkeklerde çok sık rastlanan hem kozmetik bir sorun hem de önemli bir sağlık problemi. Saçlı deride yağ salgısında üreyen bazı mantar ve küf tipi mikroorganizmaların aşırı çoğalması sonucu oluşuyor. Bu mikroorganizmaların toksinleri kafa derisi üzerinde tahrişe sebep oluyor. Bunun sonucunda da hem irritasyon ve kaşıntı , hem de kabuklanma şeklinde “kepeklenme” oluşuyor. Kepekli saç problemi genel olarak 2 farklı başlık altında toplanıyor. Basitçe yağlı kepek yani Seboreik kepek ve kuru kepek. Yağlı kepek genelde saç derisine yapışık plakalar şeklinde oluyor. Kaşıdıkça kopan bu plakalar omuzlara doğru dökülüyor. Kuru kepek ise daha az kaşıntılı, saç derisinin aşırı kurumasına bağlı  daha küçük toz şeklinde oluşumlardan meydana geliyor. Her iki tip kepek oluşumu için de farklı şampuanlar kullanılıyor. Bu yazımızda Vichy Dercos kepek şampuanı’nı inceleyeceğiz. Vichy kepek şampuanı kullanan kişilerden edindiğimiz izlenime göre oldukça etkili bir şampuan. Özellikle yağlı kepekte çok hızlı etki ediyor ve önemli bir rahatlama sağlıyor.

Vichy Dercos Kepeğe Karşı Etkili Şampuan Normal/Yağlı Saçlar İçin

Üretici firma : Vichy Ürünleri

Boyut seçenekleri: 200ml

Etkiler:  Yumuşaklık, kepeği giderme

Uygun saç tipleri :Normal ve yağlı saçlar

Vichy Dercos Anti Pelliculaire Shampooing – Vichy Dercos kepeğe karşı etkili şampuan normal ve yağlı saçlar için  Faydaları:

1973 yılından itibaren, saç gelişimi ve dökülmesi üzerinde öncü uzmanlık. Vichy, ilk kullanımdan itibaren gözle görülür etki sağlayan kepeğe karşı etkili şampuanı geliştirdi. İlk kullanımdan itibaren görünür kepek üzerinde etkili olur. 6 haftada kepeği tamamen kontrol altına alır ve kepek oluşumunun önüne geçer. Paraben içermeyen yapıya sahiptir. Saç derisi aktivitesinin tetiklenmesi ve geliştirilmesi için saç araştırmaları tarafından bilinen saç ile ilgili aktif maddeler içerir. Saç lifi üzerinde keyifli dokusu ile gözle görülür sonuç bırakır. Cohesylile birleşen Selenyum DS içeren patentli, güçlü formüle sahiptir. Saç derisini besler ve yatıştırır. Saçlara hafiflik ve ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Saç derisinde ferahlık ve rahatlık hissi uyandırır. Etkinliği klinik testlerle kanıtlanmıştır.

Kullanım Bilgileri: İlk kullanımda saçınıza uyguladıktan sonra 2 dk bekletin ve durulayın. Devam eden kullanımlarda saç ve saç derinize masaj yaparak uygulayın ve durulayın.

Vichy kepek şampuanları , Vichy ürünleri ve tüm diğer ünlü dermokozmetik markalar enuygun fiyatlarla ve hızlı kargo, peşin fiyatına 6 taksit imkanı ile dermomarket.com da satılmakta.

İçerik: Aqua/Water, Sodium Methyl  Cocoyl Taurate Laureth-5 Carboxylic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride Bisabolol, Farnesol, Hexylene Glycol, Parfum/Fragrance, Selenyum DS. 

Kaynak : Dermomarket Dermokozmetik Ürünler    , Vichy Ürünleri 

Share

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Aşağıdaki alanı doldurunuz *

Follow Me